مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی تاکستان: مسئولان دولتی عزت ملت را به کام دشمنان عسل نکنند

مسئولان دولتی عزت ملت را به کام دشمنان عسل نکنند
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی تاکستان گفت: مسئولین دولتی تا تمام عزت ملت را عسل نکنند و به کام دشمنان نرسانند ما را رها نخواهند کرد

احسان عبدی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی تاکستان در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین، با اشاره به قراردادهای جدید ایران و سوئد، بیان کرد:امضای قرارداد در منزل شخصی سفیر سوئد، تحقیر ملی و برخلاف مصالح جمهوری اسلامی است.
وی افزود: اتفاق عجیب‌تر این است که مسئولان رده بالای ما در جلسه‌ای حضور یافتند که به اصرار نخست وزیر سوئد، خانم‌های سوئدی پوشش نامتعارفی داشتند که نمی‌توانستند بدون حجاب در مراکز دیپلماتیک کشور اسلامی ایران حاضر شوند.
عبدی با انتقاد از شیوه برگزاری این مراسم رسمیی ادامه داد: اگر دستگاه دیپلماتیک دولت به اصطلاح امید، موردی حتی شبیه به این مورد در تاریخ سی ونه ساله انقلاب سراغ دارند ارائه بدهند و اگر ندارند که قطعا نخواهند داشت باید در برابر این ملت عظیم انقلابی که حمایت میلیونی خود را در راهپیمایی عظیم ۲۲بهمن نشان دادند پاسخگو باشند.
این دانشجوی بسیجی عنوان کرد: ما دانشجویان انقلابی تا روشن شدن تمام پشت پرده‌های تاریک این برنامه دولت را رها نخواهیم کرد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی تاکستان در پایان خاطرنشان به نظر میرسد مسئولین دولتی تا تمام عزت ملت را عسل نکنند و به کام دشمنان نرسانند ما را رها نخواهند کرد.

انتهای پیام/