• رهبر انقلاب:خصوصيت بسیج دانشجویی اين است كه از سویی به محيط دانشجويي و ازسويی به سپاه كه نماد مقاومت انقلابي وشجاعانه است تكيه دارد ...
بالاترین مبارزه و پیکار مبارزه با نفس است Reviewed by Momizat on . به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی"دوم آذر"، در قرعه کشی مسابقات تکواندو قهرمان کشوری دختران بسیجی در هتل ورزش استان قزوین، حجت الاسلام مصائبی نماینده ول به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی"دوم آذر"، در قرعه کشی مسابقات تکواندو قهرمان کشوری دختران بسیجی در هتل ورزش استان قزوین، حجت الاسلام مصائبی نماینده ول Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » بسیج ناحیه دانشجویی » بالاترین مبارزه و پیکار مبارزه با نفس است

بالاترین مبارزه و پیکار مبارزه با نفس است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی”دوم آذر”، در قرعه کشی مسابقات تکواندو قهرمان کشوری دختران بسیجی در هتل ورزش استان قزوین، حجت الاسلام مصائبی نماینده ولی فقیه در بسیج دانشجویی استان قزوین اظهار کرد: بحث ورزش جهت آماده سازی اَقدام و جسم است ما مسابقه برگزار می کنیم و در این فضاها قرار می گیریم تا جسم و وجود خودمان را آماده و قوی کنیم.

نماینده ولی فقیه در ادامه بیان کرد: مسابقه و تمرین برای این است که ما بتوانیم حریف خودمان را شکست دهیم.

وی افزود: نفس انسان نه به لحاظ جسم بدن بلکه به لحاظ روح و معنوی این نفس اماره که همان شیطان است می خواهد انسان را به زمین بزند و نمیخواهد انسان به اوج کمال و ترقی برسد.

مصائبی با توجه به روایتی از امام موسی کاظم علیه السلام تصریح کرد: بالاترین ورزش، مسابقه، پیکار و مبارزه، مبارزه با نفس است و بالاترین حریف انسان، نفس است مبارز و ورزشکار واقعی کسی است که بتواند با نفس اماره خویش مبارزه کند و شیطان درون خویش را شکست دهد و روح درون خویش را با تقوا بسازد.

حجت الاسلام مصائبی خطاب به ورزشکاران خاطر نشان کرد: انسان برای رسیدن به هدف و خواسته هایش باید از برخی چیزها بگذرد تا بتواند به قدرت،عظمت جسمی و معیارهای ورزشی دست یابد و در مبارزه و پیکار به موفقیت برسد.

انتهای پیام/

ارسال یک دیدگاه

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به امام زمان (عج) می باشد توسط بیگ تم

بازگشت به بالا