رفتن به بالا
  • جمعه - ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰۸:۱۵
  • کد خبر : ۹۳
  • مشاهده :  50 بازدید
  • چاپ خبر : مسابقات کشوری تکواندوی دانشجویان دختر بسیجی

مسابقات کشوری تکواندوی دانشجویان دختر بسیجی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی”دوم آذر”، هفدهمین دوره مسابقات قهرمان کشوری تکواندو دانشجویان دختران بسیجی در سالن تنیس روی میز مجموعه فرهنگی ورزشی غدیر استان قزوین برگزار شد. این دوره از مسابقات که به مناسبت گرامیداشت شهدای دانشجو در قزوین و به میزبانی بسیج دانشجویی استان قزوین برگزار شد در نهایت با قهرمانی […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی”دوم آذر”، هفدهمین دوره مسابقات قهرمان کشوری تکواندو دانشجویان دختران بسیجی در سالن تنیس روی میز مجموعه فرهنگی ورزشی غدیر استان قزوین برگزار شد.

این دوره از مسابقات که به مناسبت گرامیداشت شهدای دانشجو در قزوین و به میزبانی بسیج دانشجویی استان قزوین برگزار شد در نهایت با قهرمانی تیم تهران بزرگ به کار خود پایان داد.

این مسابقات با حضور ۱۲۰ ورزشکار دانشجوی دختران بسیجی از ۱۹ استان و ۳۵ داور در هشت وزن و بر روی سه تشک برگزار شد که ورزشکاران تکواندوکار با هم به رقابت پرداختند.

افتتاحیه:

افتتاحیه مسابقات قهرمان کشوری تکواندوی دانشجویی دختران در حالی برگزار شد که مراسم افتتاحیه میهمان ویژه ای داشت. پیکر تازه تفحص شده شهید معلم دانشجو مرتضی رزازیان که خود از تکواندوکاران دهه شصت بودند، موجی از معنویت را به ورزشکاران بخشید.

دانشجویان هر استان پس از رژه با حضور پیکر پاک شهید دانشجو مرتضی رزازیان به وی ادای احترام کرده و با آرمان های شهدا تجدید میثاق کردند.

پیکر شهید مرتضی رزازیان پس از ۳۲ سال به تازگی از مناطق عملیاتی جزیره مجنون تفحص شده است؛ وی در تاریخ ۱۳۶۲/۱۱/۷ عملیات خیبر به درجه شهادت نائل آمد.

در مراسم افتتاحیه این مسابقات که با حضور مسئولان تربیت بدنی بسیج دانشجویی و مسئولین شهر قزوین برگزار گردید، برادر شهید رزازیان ضمن بیان گزیده ای از خاطرات این شهید از راهکارهای پیش روی جوانان برای متعالی شدن جامعه با استفاده از فرهنگ ایثار و شهادت گفت و خاطر نشان کرد: جنگ فرهنگی و جنگ نرم امروز با هشت سال دفاع مقدس فرقی ندارد و جوانان امروز به تعصی از شهدا باید راه آن ها را پیش گرفته و در سنگر جدید جان فشانی کنند.

اختتامیه و نتایج مسابقات:

مسابقات قهرمان کشوری تکواندو دختران دانشجو بسیجی از ساعت هشت صبح پس از بدرقه پیکر شهید مرتضی رزازیان آغاز به کار کرده و در ساعت ۲۲ به کار خود پایان بخشید.

این دوره از مسابقات به دانشجویان تکواندوکار با اهدای جوائز و مدال به قهرمانان و دادن کاپ‌های تیم‌های برتر به کار خود پایان داد.

نتایج مسابقات به شرح ذیل است:
مقام اول: تیم تهران بزرگ
مقام دوم: تیم گیلان
مقام سوم: استان تهران
مقام چهارم: تیم استان قزوین
مقام پنجم: استان کردستان
تیم استان همدان به عنوان تیم اخلاق این دوره مسابقات برگزیده شد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه