رفتن به بالا
  • پنج شنبه - ۱۸ تیر ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۷
  • کد خبر : ۱۴۸۴
  • مشاهده :  5 بازدید
  • چاپ خبر : امروز جریان داعش و صهیونیست در یک جبهه قرار گرفته اند/ روز قدس تمام آزادی‌خواهان جهان فریاد حق علیه باطل سر می‌دهند

امروز جریان داعش و صهیونیست در یک جبهه قرار گرفته اند/ روز قدس تمام آزادی‌خواهان جهان فریاد حق علیه باطل سر می‌دهند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی “دوم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌آذر”،پس از گذشت سال ها از سخن گوهر بار بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (ره) در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز جهانی قدس و دفاع از حق ملت مسلمان و رنج کشیده فلسطین، شاهد حرارت و نفرت امت های اسلامی در […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی “دوم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌آذر”،پس از گذشت سال ها از سخن گوهر بار بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (ره) در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز جهانی قدس و دفاع از حق ملت مسلمان و رنج کشیده فلسطین، شاهد حرارت و نفرت امت های اسلامی در سراسر جهان به خصوص در ایران اسلامی، از رژیم کودک کش و ظالم صهیونیزم، هستیم.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌‌‌‌‌‌‌‌های استان قزوین، طی بیانیه ای از دانشجویان انقلابی و ولایت مدار ، اقشار و آحاد مختلف مردم مجاهد، انقلابی، مسلمان و روزه دار ایران اسلامی جهت شرکت در این راهپیمایی پر شکوه روز جهانی قدس و محکوم نمودن جنایت های غرب به خصوص صهیونیسم غاصب، جنایتکار و دست نشاندگانش در منطقه دعوت نمودند.

متن بیانیه به شرح زیر می باشد:

بسمه تعالی

“……وَإِنِ اسْتَنصَرُوكُمْ فِي الدِّينِ فَعَلَيْكُمُ النَّصْرُ….. ” « اگر گروهي به خاطر حفظ دين و آئين شان از شما ياري طلب كنند، بر شما لازم است كه به ياري آنان بشتابيد.» سوره انفال آیه ۷۲

روز جهانی قدس روز فریاد رهایی فلسطین و مستضعفین جهان از چنگال صهیونیست‌های خون خوار، روز مقابله با مستکبرین است .روز جهانی قدس یکی از یادگارهای ماندگار و جاوید حضرت امام خمینی (ره) ، رهبر کبیر انقلاب اسلامی است که همه آزادیخواهان و مسلمانان جهان در این روز از استکبار جهانی اعلام انزجار می کنند.

دوراندیشی و ابتکار حکیمانه امام خمینی (ره) در نامگذاری این روز موجب جهانی شدن آرمان‌های فلسطین و تضعیف رژیم صهیونیستی شده و تمام نقشه های ظالمین جهان را برای حفظ امنیت این رژیم اشغالگر با ناکامی مواجه ساخته است.

روز جهاني قدس امسال مصادف با حملات بي رحمانه رژيم صهونیستی آل سعود به مردم مظلوم يمن و شهید کردن کودکان بی گناه اين كشور است. رژیم غارتگر آل سعود به راستی شاگرد خلفی برای صهونیست ها بوده و تشابه نسل کشی مردم مظلوم یمن با جنایات رژیم اشغالگر قدس در غزه ، نشان از خوی وحشیگری هر دو رژیم دارد.

درس پس دادن آل سعود در مقابل رژیم صهونیستی ، آن هم در روزگاری که جریان تکفیری همفکر آل سعود در منطقه خاورمیانه در حال جنایت های مشابهی مانند اربابان خود است ، نمایانگر هم سو بودن تفکر استکبار جهانی برای مقابله با محور مقاوت مردمی در منطقه است.

امروز جنایت کاران تکفیری داعش به مثابه پیاده نظام آل سعود و صهونیست ها هستند که دست به جنایت و نسل کشی در کشورهای مسلمان محور مقاومت زده و اهداف بلند مدت رژیم صهونیستی را دنبال می کنند.

رژیم صهونیستی از روز تاسیس خود هدفی غیر از نسل کشی مسلمانان را بدنبال نداشته و همانند غده سرطانی در منطقه بوده که تنها راه درمان آن ، محو این غده سرطانی است.

نسل کشی مسلمانان در طول زمان امریست تکراری ؛ کشتار مسلمانان کامبوج به دست گروه نژاد پرست خمرهای سرخ، قتل عام مسلمانان بالکان بوسیله ی یورش وحشیانه صربها ، کشتار مسلمانان در بوسنی و هرزگوین و کوزوو، قتل عام و جنایت وحشیانه علیه مسلمانان منطقه توسط آمریكا، کشتار مسلمانان چچن ، جنایت علیه مسلمانان اروپایی، جنایات و نسل کشی رژیم صهیونیستی علیه فلسطین و لبنان، نسل کشی مسلمین در چین، شهادت مردم بیگناه در کاروان آزادی غزه ، کشتار مردم بی دفاع یمن و كشتار مسلمانان معترض به قرآن سوزی کشمیری و بسیاری موارد دیگر که تمامی آنها را اگر مانند یمن و جریان تکفیری داعش بررسی کنیم به یک نقطه مشترک میرسیم و آن نقطه همان غده سرطانی یعنی رژیم منحوس صهونیستی است.

امروزه رسانه های جهانی در اختیار این رژیم، بیش از چند دهه است که تبلیغات منفی گسترده ای علیه مسلمانان به راه انداخته اند که نتیجه آن حمله و کشتار مسلمانان در مناطق مختلف جهان است و عوامل حاضر این رژیم و در دولت های مختلف ، این جنایات را تشدید می بخشند. به راستی چرا همواره در دهه های گذشته یکی از شعار های انتخاباتی ریاست جمهوری در آمریکا حمایت و حفظ امنیت رژیم صهونیستی بوده است ؟ آیا غیر از این است که فقط عوامل صهونیستی در این کشور به قدرت می رسند ؟

روز جهانی قدس فرصتی است که تمام آزادیخواهان دنیا فریاد حق علیه باطل سر دهند و منتظر دست خیبر گشایی باشند که وعده آمدن او توسط خداوند حق تعالی داده شده است. مسلمانان باید امروز بیدار تر از گذشته باشند و با فتنه ای که دشمنان برای آنها تدارک دیده اند ، مقابله کنند.

آیا زمان آن فرا نرسیده است که برای دفاع از دین حق که همانا اسلام است، برخیزیم و فریاد خود علیه جنایتکاران را به گوش جهانیان برسانیم؟

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های استان قزوین ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس با تاسی از رهنمودهای امام (ره) و رهبر فرزانه انقلاب، با دعوت از دانشجویان انقلابی و ولایت مدار ، اقشار و آحاد مختلف مردم مجاهد، انقلابی و رشید ایران اسلامی برای حضور گسترده و پرشور در مراسم و راهپیمایی سراسری روز جهانی قدس و نمایش اراده و ظرفیت امت اسلامی در مصاف با راهبردها و سیاست های جنایت آمیز آمریکا، رژیم صهیونیستی و هم پیمانان منطقه ای و فرامنطقه ای آنان علیه جهان اسلام تأکید می کند : روز جهانی قدس، تجلی آرمان فلسطین، فریاد وحدت امت اسلام علیه جاهلیت مدرن و کودک کشی از غزه تا یمن و اعلام پایبندی ملت ایران به آرمان های بلند انقلاب اسلامی و آمادگی همه جانبه و سلحشورانه برای دفاع از حقوق مسلم خود در حوزه های مختلف و مقابله سخت و پیروزمندانه با تهدیدات ناشی از حیله گری ها و خطاهای محاسباتی جبهه دشمن است.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه