رفتن به بالا
  • پنج شنبه - ۲۲ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۵
  • کد خبر : ۱۹۴۲
  • مشاهده :  5 بازدید
  • چاپ خبر : خبرنگاران به دور از نگاه حزبی و سیاسی میتوانند فرهنگ دستگیری از نیازمندان را در جامعه کسترش دهند

خبرنگاران به دور از نگاه حزبی و سیاسی میتوانند فرهنگ دستگیری از نیازمندان را در جامعه کسترش دهند

به گزارش پایگاه خبری بسیج دانشجویی “۲ آذر” به مناسبت پاسداشت روز خبرنگار ناحیه بسیج دانشجویی از خبرنگاران فعال در پوشش خبر های دانشجویی ظهر امروز تجلیل کرد. مهدی برزگر در مراسم تجلیل از خبرنگاران که ظهر امروز در سالن جلسات ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین برگزار شد با اشاره به جایگاه خبرنگاران در توسعه […]

به گزارش پایگاه خبری بسیج دانشجویی “۲ آذر” به مناسبت پاسداشت روز خبرنگار ناحیه بسیج دانشجویی از خبرنگاران فعال در پوشش خبر های دانشجویی ظهر امروز تجلیل کرد.
مهدی برزگر در مراسم تجلیل از خبرنگاران که ظهر امروز در سالن جلسات ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین برگزار شد با اشاره به جایگاه خبرنگاران در توسعه فرهنگی و اجتماعی جامعه اظهار کرد: تداوم و اثربخشی بسیاری از برنامه‌های فرهنگی وابسته به اقدامات و برنامه‌ریزی مطلوب فعالان عرصه خبر است.
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین، بیان کرد: خبرنگاران سربازان گمنامی هستند که در مناطق محروم و ایام نوروز همچون دیگر جهاد گران بدون هیچ گونه چشم داشتی در عرصه خبر و اطلاع رسانی فعالیت می کنند.
وی افزود: خبرنگاران ،مدیران آینده سرزمینی هستند که به دور از نگاه های حزبی و سیاسی،می توانند فرهنگ دستگیری از نیازمندان و اقشار آسیب دیده را در جامعه بسط دهند.
برزگر تصریح کرد: خبرنگاران با حضور خود در مناطق محروم به مردمان آن روستا دلخوشی و امید می دهند بر همین مبنا، خبرنگاران ،مدیران آینده سرزمینی هستند که به دور از نگاه های حزبی و سیاسی،می توانند فرهنگ ، دستگیری از نیازمندان و اقشار آسیب دیده را در جامعه بسط دهند.
وی بیان کرد: نیروهای فعال در امور رسانه‌ای و خبرنگاری استان قزوین نقش برجسته‌ای در خصوص ارتقای جامعه در عرصه‌های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و غیره دارند که باید مورد توجه مسئولان و مدیران دستگاه‌های اجرایی قرار گیرد.
وی در پایان افزود: تحقق برنامه‌ها و اهداف عالی مسئولان جمهوری اسلامی ایران، اطلاع‌رسانی در خصوص خدمات ارائه شده به مردم، توسعه فرهنگ مطلوب و مناسب جامعه در حوزه‌های مختلف و بسیاری از امور دیگر وابسته به فعالیت خبرنگاران است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه