رفتن به بالا
  • شنبه - ۳۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۳
  • کد خبر : ۱۹۶۵
  • مشاهده :  255 بازدید
  • چاپ خبر : “با اجرای حکم مهدی هاشمی، قوه قضائیه ثابت کرد فرقی میان آقازاده‌ها و مردم عادی نیست”

“با اجرای حکم مهدی هاشمی، قوه قضائیه ثابت کرد فرقی میان آقازاده‌ها و مردم عادی نیست”

به گزارش پایگاه خبری بسیج دانشجویی” ۲ آذر” شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های استان قزوین در مورد اجرای حکم مهدی هاشمی بیانیه ای صادر کرد. متن بیانیه به این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم اقدام اخیر قوه قضاییه بسیار ستودنی بوده و باید روند برخورد با آقازاده های متخلف ، مفسدین اقتصادی و […]

به گزارش پایگاه خبری بسیج دانشجویی” ۲ آذر” شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های استان قزوین در مورد اجرای حکم مهدی هاشمی بیانیه ای صادر کرد.

متن بیانیه به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اقدام اخیر قوه قضاییه بسیار ستودنی بوده و باید روند برخورد با آقازاده های متخلف ، مفسدین اقتصادی و دیگر مجرمان ادامه داشته باشد. با تمام عوام فریبی ها، فشار ها که از جانب خانواده آقای هاشمی و اطرافیانشان برای جلوگیری از اجرای حکم مهدی هاشمی وارد شد ، بار دیگر قوه قضاییه اقتدار و استقلال خود را برای برخورد با مجرمان و متخلفان نشان داد و به همه ثابت کرد که حتی ساخت فیلم وداع نمایش هم نمی تواند خللی در کار قوه وارد کند و شوق و امید مردم به حکومت را در دل ها زنده کرد.

مدت ها بود احساس می شد جو ناعادلانه ای بر کشور حاکم است ؛ که به گمان خیلی ها ناشی از فشارهای مختلف برای جلوگیری از اجرای حکم مهدی هاشمی(قانون شکن بزرگ مالی ، اقتصادی و امنیتی کشور) بود. اقدامات مجرمانه افراد وابسته به بدنه حکومت باعث ناامیدی و ایجاد بی اعتمادی بین مردم و حکومت می شود و هیچ چیز بدتر از این نیست که این افراد به اصطلاح آقازاده در حاشیه امنی قرار بگیرند و برخوردی با آنان صورت نگیرد ؛ که به حمد ا… این اقدام قوه قضاییه قدری در تلطیف فضای کشور موثر بود و ثابت کرد فرقی میان آقازاده‌ها و مردم عادی نیست.

از خانواده ای که ادبیات گفتاری آنان با واژگان تقلب،  پدرسوخته بازی ، انحراف و توهین به قوه قضاییه گره خورده ، بیش از این نمیتوان انتظار داشت که به جای ابراز ندامت و پشیمانی ، دست به توهین و مظلوم نمایی و ساخت شوهای خانوادگی وداع بزنند. تا چندی پیش خانواده هاشمی این حکم را پدرسوخته بازی میخواندند! حالا طی بیانیه ای این حکم را ظالمانه خوانده و درخواست پخش اعترافات خود را از صدا سیما دادند. مگر همین مهدی هاشمی نبود که چندی پیش برای درخواست مصاحبه صدا سیما گفت “همتون دروغگویید” !؟ چه شده که به دنبال تریبون در همین رسانه دروغ گو می باشد؟!

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های استان قزوین ضمن تشکر از اقدام شجاعانه قوه قضاییه ، درخواست رسیدگی سریع   به سایر پرونده های آقازاده های مختلف ، مفسدین اقتصادی ، زمین خواران منابع طبیعی و در راس تمامی آنان سران فتنه را خواستار است .

و من الله التوفیق

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه