• رهبر انقلاب:خصوصيت بسیج دانشجویی اين است كه از سویی به محيط دانشجويي و ازسويی به سپاه كه نماد مقاومت انقلابي وشجاعانه است تكيه دارد ...
فرمانده‌هان جنگ نرم، سپاه و ارتش نیست! فرمانده‌هان این جنگ اساتید دانشگاه‌ هستند Reviewed by Momizat on . به گزارش پایگاه خبری بسیج دانشجویی«2آذر»، سردار محمد شاهرخی فرماندهی سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین در جمع مسئولین بسیج اساتید، کارمندان و دانشگاه‌های قزوین ب به گزارش پایگاه خبری بسیج دانشجویی«2آذر»، سردار محمد شاهرخی فرماندهی سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین در جمع مسئولین بسیج اساتید، کارمندان و دانشگاه‌های قزوین ب Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اسلایدشو » فرمانده‌هان جنگ نرم، سپاه و ارتش نیست! فرمانده‌هان این جنگ اساتید دانشگاه‌ هستند

فرمانده‌هان جنگ نرم، سپاه و ارتش نیست! فرمانده‌هان این جنگ اساتید دانشگاه‌ هستند

به گزارش پایگاه خبری بسیج دانشجویی«۲آذر»، سردار محمد شاهرخی فرماندهی سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین در جمع مسئولین بسیج اساتید، کارمندان و دانشگاه‌های قزوین با اشاره به فلسفه تشکیل بسیج خطاب به حضار حاضر در جلسه اظهار کرد: هدف از تشکیل بسیج اساتید، کارمندان و دانشجویی در دانشگاه‌ها چیست؟ شاخصه‌هایی که یک بسیج دانشجویی باید داشته باشد چیست؟ یک دانشجوی بسیجی، استاد بسیجی چه فعالیتهایی می‌‌خواهند انجام دهند؟ آیا این سوالات برای خودمان هضم شده است؟

شاهرخی افزود: فرمانده‌هان جنگ نرم، سپاه و ارتش نیستند بلکه فرمانده‌هان این جنگ اساتید و دانشجویان بعنوان افسران در این عرصه قرار دارند.

IMG_0226

وی یاآور شد: حالا این فرماندهان چگونه میخواهند این افسران را پیش ببرند؟ اگر نتوانیم پاسخ این سوالات را برای خودمان روشن کنیم ممکن است نتوانیم راه درست را تشخیص دهیم و اثرگذاری را به نحو احسنت انجام دهیم.

فرماندهی سپاه صاحب الامر(عج) قزوین عنوان کرد: چرا تلاش می‌شود ارزشهای انقلاب اسلامی کمرنگ جلوه کند و مورد توجه قرار نگیرد؟ سرنوشت انقلاب اسلامی در دانشگاه‌ها رقم میخورد، اگر در دانشگاهی قانون شکنی شده باید ببینیم چه اتفاقی افتاده که این افراد توانسته‌اند قانون را دور بزنند.

IMG_0249

شاهرخی خطاب به مسولین بسیج اساتید، کارمندان و دانشجویان بیان کرد: ما باید نقش خودمان را در دانشگاه‌ها بیان کنیم و بر طبق فلسفه‌ای که داریم حرکت کنیم و اگر نتوانیم یک چیدمان درست داشته باشیم نقش‌آفرینی ما زیر سؤال است.

وی افزود: ما باید بدانیم در این عرصه چگونه نقش آفرینی کنیم و اگر در این راه با هم یکی نباشیم و با هم حرکت نکنیم نمی‌توانیم هدفمند حرکت کنیم.

IMG_0167

شاهرخی بیان داشت: انقلاب اسلامی به راحتی به دست من و شما نرسیده! چرا فضای دانشگاه‌ها در خدمت نیروهای انقلابی نیست؟

وی با اشاره به نقش بسیج کارمندان و اساتید خاطرنشان کرد: باید بسیج اساتید و کارمندان حضور اثرگذار و مفیدی در دانشگاه داشته باشند و برنامه‌هایشان را هدفمند ایفا کنند و در راستای اهداف انقلاب اسلامی پیش ببرند.

IMG_0177

انتهای پیام/

ارسال یک دیدگاه

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به امام زمان (عج) می باشد توسط بیگ تم

بازگشت به بالا