• رهبر انقلاب:خصوصيت بسیج دانشجویی اين است كه از سویی به محيط دانشجويي و ازسويی به سپاه كه نماد مقاومت انقلابي وشجاعانه است تكيه دارد ...
ویژه برنامه شهادت حضرت رقیه (س) در دانشگاه رجاء قزوین Reviewed by Momizat on . به گزارش پایگاه خبری بسیج دانشجویی"2آذر"، ویژه برنامه شهادت حضرت رقیه (س) ۲۶ آبان‌ماه برابر با سه‌شنبه هفته جاری به همت بسیج دانشجویی در سالن اجتماعات دانشگاه غ به گزارش پایگاه خبری بسیج دانشجویی"2آذر"، ویژه برنامه شهادت حضرت رقیه (س) ۲۶ آبان‌ماه برابر با سه‌شنبه هفته جاری به همت بسیج دانشجویی در سالن اجتماعات دانشگاه غ Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اسلایدشو » ویژه برنامه شهادت حضرت رقیه (س) در دانشگاه رجاء قزوین

ویژه برنامه شهادت حضرت رقیه (س) در دانشگاه رجاء قزوین

ویژه برنامه شهادت حضرت رقیه (س) در دانشگاه رجاء قزوین

به گزارش پایگاه خبری بسیج دانشجویی”۲آذر”، ویژه برنامه شهادت حضرت رقیه (س) ۲۶ آبان‌ماه برابر با سه‌شنبه هفته جاری به همت بسیج دانشجویی در سالن اجتماعات دانشگاه غیرانتفاعی رجاء در شهرستان قزوین برگزار می‌شود.

این مراسم با سخنرانی حجت‌الاسلام شیخ علی بهجت (فرزند عالم زاهد مرحوم آیت‌الله محمدتقی بهجت) همراه با نماز ظهر و عصر و مداحی و نوای دلنشین مرتضی سلیمانی صورت می‌گیرد.

ویژه برنامه شهادت حضرت رقیه (س) به همت بسیج دانشجویی دانشگاه غیرانتفاعی رجاء در استان قزوین برنامه‌ریزی و راه‌اندازی و از عموم علاقه‌مندان به برنامه‌های مذهبی و فرهنگی و دانشجویان استان قزوین برای حضور در این مراسم دعوت شده است.

یکی از برنامه‌های در نظر گرفته شده برای این روز، اجرای تئاتر علاوه بر سخنرانی و مداحی است که می‌تواند مورد توجه علاقه‌مندان به فعالیت‌های فرهنگی قرار گیرد.

انتهای پیام/

ارسال یک دیدگاه

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به امام زمان (عج) می باشد توسط بیگ تم

بازگشت به بالا