رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۷
  • کد خبر : ۲۹۴۸
  • مشاهده :  74 بازدید
  • چاپ خبر : نشست هماهنگی اردوی راهیان نور با حضور رؤسای دانشگاه های استان برگزار شد

نشست هماهنگی اردوی راهیان نور با حضور رؤسای دانشگاه های استان برگزار شد

جلسه هماهنگی اردوی راهیان نور دانشگاه های استان قزوین با حضور رؤسای دانشگاه های استان در دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری بسیج دانشجویی«۲ آذر»، جلسه هماهنگی اردوی راهیان نور دانشگاه های استان قزوین با حضور رؤسای دانشگاه های استان در دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) در قالب قرارگاه استانی […]

جلسه هماهنگی اردوی راهیان نور دانشگاه های استان قزوین با حضور رؤسای دانشگاه های استان در دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری بسیج دانشجویی«۲ آذر»، جلسه هماهنگی اردوی راهیان نور دانشگاه های استان قزوین با حضور رؤسای دانشگاه های استان در دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) در قالب قرارگاه استانی شهید علم الهدی برگزار شد.

دکتر ابوالحسن نائینی رئیس دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) در این نشست با بیان اینکه وظیفه ما آشنا کردن نسل جوان با ارزش های انقلاب است اظهار کرد: این یک ضرورت است که نسل جوان و دانشجو با اهداف و آرمان های انقلاب آشنا شود از این رو اردوی راهیان نور یکی از بهترین گزینه ها برای این امر است تا با کمک راویان و روحانیان خبره این دوره پاسخگویی به شبهات و ابهامات دانشجویان صورت بگیرد.

وی ادامه داد: این اردو تاثیرات بسیاری دارد و با تاکیدات رهبر معظم انقلاب مبنی بر تداوم چنین سفرها و اردوهایی نیاز است تا برنامه ریزی خوبی در این زمینه دانشگاه ها صورت دهند.

نائینی با تاکید بر اولویت قرار گرفتن حضور دانشجویانی که تاکنون در این سفر حضور پیدا نکرده اند عنوان کرد: دانشگاه ها با مشکلات مالی روبرو هستند با این حال همکاری لازم با بسیج دانشجویی صورت خواهد گرفت چرا که هزینه کردن در این اردوها سودش به نفع دانشگاه و در نهایت نظام خواهد بود.

رئیس دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) در پایان تاکید کرد: از آنجا که برخی از دانشگاه ها به صورت مستقل این اردو را برگزار می کنند خوب است هماهنگی لازم را با ناحیه بسیج دانشجویی داشته باشند تا از نظر برنامه های مختلف در نظر گرفته شده تفاوت و دودستگی میان آنها به وجود نیاید.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه