رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۹:۲۷
  • کد خبر : ۳۰۸۶
  • مشاهده :  121 بازدید
  • چاپ خبر : آخرین گروه از دانشجویان قزوین به راهیان نور اعزام شدند

آخرین گروه از دانشجویان قزوین به راهیان نور اعزام شدند

به گزارش پایگاه خبری بسیج دانشجویی استان قزوین «۲آذر»، آخرین گروه از دانشجویان قزوین به اردوی راهیان نور دانشجویی اعزام شدند. مهدی برزگر مسئول بسیج دانشجویی استان قزوین در با اعلام این خبر در گفتگو با خبرنگار «۲ آذر» اظهار کرد: در این سفر که در قالب ششمین کاروان از خواهران دانشجوی دانشگاه های استان […]

به گزارش پایگاه خبری بسیج دانشجویی استان قزوین «۲آذر»، آخرین گروه از دانشجویان قزوین به اردوی راهیان نور دانشجویی اعزام شدند.

مهدی برزگر مسئول بسیج دانشجویی استان قزوین در با اعلام این خبر در گفتگو با خبرنگار «۲ آذر» اظهار کرد: در این سفر که در قالب ششمین کاروان از خواهران دانشجوی دانشگاه های استان انجام شد ۴۵۰ دانشجو به این سفر اعزام شدند.

وی دانشگاه هایی که در قالب آخرین گروه از اردوی راهیان نور دانشجویی حضور دارند را چنین دانست: این تعداد دانشجو از دانشگاه های بین المللی امام خمینی(ره)، علوم پزشکی، دانشگاه آزاد بوئین زهرا، دانشگاه های غیر انتفاعی و دانشگاه ها و مراکز علمی کاربردی استان قزوین می باشند که در این سفر حضور دارند.

این مسئول آشنایی با سیره و روش و سبک زندگی شهدا همچنین تاریخچه دفاع مقدس را از اهداف برگزاری این سفر برشمرد و خاطرنشان کرد: شعار این دوره از اردوی راهیان نور «نقطه صفر بندگی» انتخاب شده تا این سفر آغازگر فصلی نو و رویشی تازه در دانشجویان با روح عبادت و بندگی تا اوج عبودیت باشد.

برزگر ادامه داد: ششمین و آخرین گروه دانشجویان اعزامی به راهیان نور به مدت ۵ روز از مناطق مختلف عملیاتی در استان خوزستان بازدید خواهند کرد.

مسئول بسیج دانشجویی استان قزوین محل اسکان این گروه از دانشجویان خواهر اعزامی دانشگاه های استان قزوین را اردوگاه شهید مسعودیان در اهواز اعلام و خاطرنشان کرد: دانشجویان در این سفر ۵ روزه از مناطق عملیاتی طلائیه، هویزه، دهلاویه، فکه، فتح المبین، شلمچه، علقمه، کانال کمیل ومعراج شهدا بازدید خواهند کرد.

وی در پایان تاکید کرد: مقوله اعزام کاروان راهیان نور یک راهبرد فرهنگی مهم در نظام جمهوری اسلامی است که از تفکرات هوشمندانه و آینده‌نگرانه مقام معظم رهبری نشات گرفته است لذا باید برای هر چه باشکوه تر برگزار شدن آن تلاش مستمر داشت.
انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه