رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۱
  • کد خبر : ۳۰۹۲
  • مشاهده :  223 بازدید
  • چاپ خبر : دکتر موسی خانی: شهدا به عنوان چراغ و الگویی مسیر و راه زندگی را روشن می سازند

دکتر موسی خانی: شهدا به عنوان چراغ و الگویی مسیر و راه زندگی را روشن می سازند

به گزارش پایگاه خبری بسیج دانشجویی استان قزوین «۲ آذر»، دکتر موسی خانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین به همراه حجت الاسلام حیدری مسئول نهاد رهبری دانشگاه آزاد، عطایی قائم مقام این دانشگاه و تعدادی از معاونین این دانشگاه با حضور در استان خوزستان از روند برگزاری اردوی راهیان نور دانشجویان دانشگاه آزاد قزوین بازدید […]

به گزارش پایگاه خبری بسیج دانشجویی استان قزوین «۲ آذر»، دکتر موسی خانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین به همراه حجت الاسلام حیدری مسئول نهاد رهبری دانشگاه آزاد، عطایی قائم مقام این دانشگاه و تعدادی از معاونین این دانشگاه با حضور در استان خوزستان از روند برگزاری اردوی راهیان نور دانشجویان دانشگاه آزاد قزوین بازدید کرد.

دکتر موسی خانی با حضور در یادمان کانال کمیل و یادمان شهدای فکه در جمع دانشجویان خواهر و برادر اعزامی به راهیان نور این دانشگاه حاضر و با با بیان اینکه باید با عمل خود ادامه دهنده راه پر افتخار شهدا باشیم اظهار کرد: راه شهادت باز است و شهدا رفتند و می روند و ما باید از راه آنها درس بگیریم.
وی ادامه داد: اینکه امروز ما در کمال آسایش و امنیت در کشور زندگی کنیم با هیچ چیز قابل قیاس نیست.
وی خطاب به دانشجویان با تاکید بر اینکه نباید سیره و راه شهدا را فراموش کنیم عنوان کرد: شهدا در عصر ما به عنوان چراغ و الگویی مسیر و راه زندگی را برای ما روشن می سازند.
وی ادامه داد: همه ما به ویژه نسل جوان و دانشجو باید به شهدا وصل شویم که در این صورت راه مستقیم را گم نخواهیم کرد.
موسی خانی تصریح کرد: باید سجایای رفتاری و اخلاقی شهدای عزیز حفظ و به نسل بعد منتقل شود تا نسل‌های آینده این جوانان را الگوی خود قرار دهند.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در پایان خاطرنشان کرد: ما هميشه مديون ايثار و ازخودگذشتگي‌هاي امام (ره) و اين شهدا هستيم، پس هر روز بايد براي تحقق آرمان‌هاي اين عزيزان تلاش كنيم.
لازم به ذکر است تعداد ۳۵۰ نفر از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در قالب چهارمین و پنجمین کاروان به صورت مستقل با همت بسیج دانشجویی و حمایت مادی و معنوی رئیس دانشگاه آزاد قزوین به این سفر اعزام شدند.
این کاروان ها به صورت تفکیک شامل ۱۶۰ دانشجوی خواهر و ۱۹۰ دانشجوی برادر از این دانشگاه می باشند که در این سفر حضور دارند.
انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه