• رهبر انقلاب:خصوصيت بسیج دانشجویی اين است كه از سویی به محيط دانشجويي و ازسويی به سپاه كه نماد مقاومت انقلابي وشجاعانه است تكيه دارد ...
جشن میلاد امیرالمومنین علی(ع) و گرامی‌داشت مقام معلم در موسسه آموزش عالی کار برگزار شد Reviewed by Momizat on . به گزارش پایگاه خبری بسیج دانشجویی استان قزوین«2آذر»، جشنی به مناسبت ایام میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام و هفته گرامی‌داشت مقام معلم به همت بسیج دانشجویی با به گزارش پایگاه خبری بسیج دانشجویی استان قزوین«2آذر»، جشنی به مناسبت ایام میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام و هفته گرامی‌داشت مقام معلم به همت بسیج دانشجویی با Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » بسیج دانشگاه های غیرانتفاعی » جشن میلاد امیرالمومنین علی(ع) و گرامی‌داشت مقام معلم در موسسه آموزش عالی کار برگزار شد

جشن میلاد امیرالمومنین علی(ع) و گرامی‌داشت مقام معلم در موسسه آموزش عالی کار برگزار شد

جشن میلاد امیرالمومنین علی(ع) و گرامی‌داشت مقام معلم در موسسه آموزش عالی کار برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری بسیج دانشجویی استان قزوین«۲آذر»، جشنی به مناسبت ایام میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام و هفته گرامی‌داشت مقام معلم به همت بسیج دانشجویی با همکاری بسیج اساتید و معاونت فرهنگی دانشگاهدر آمفی تئاتر موسسه آموزش عالی کار برگزار شد.
این مراسم با حضور حجت الاسلام والمسلمین طهماسبی امام جمعه شهر الوند، دکتر مهدوی رئیس دانشگاه جامع علمی و کاربردی واحد استان قزوین، دکتر جعفری ریاست موسسه آموزش عالی کار و روسای ادارات تبلیغات اسلامی شهرستان البرز و دکتر جنتی برگزار شد.
در این مراسم دکتر جنتی به تبیین اهمیت موضوع احترام به والدین، اقامه نماز و احترام متقابل زوجین به یکدیگر از منظر قرآن کریم پرداخت و گفت: خداوند متعال در قرآن کریم اقامه نماز را بر بشریت تکلیف نموده و در آیات بسیاری بر اقامه نماز و اهمیت آن تاکید نموده است.
وی عنوان کرد: انسانهای عاشق در حداقلی‌ترین اقدام خود می‌توانند روزانه ۱۷دقیقه از وقت خود را برای راز و نیاز با خالق یکتا قرار داده و از این طریق شکر نعمات بی‌منتهای خداوند را به جا آورند.
در ادامه این برنامه با حضور مسئولان، اساتید و دانشجویان از میهمانان ویژه‌ این مراسم، والدین محترم شهید مدافع حرم حجت اسدی با تقدیم هدیه‌ای تجلیل شد.
و همچنین در خاتمه این مراسم از اساتید برگزیده توسط دانشجویان دانشگاه و دانشجویان نخبه و بسیجی این دانشگاه در رشته‌های علمی، فرهنگی، ورزشی و… تقدیر شد.

انتهای پیام/

ارسال یک دیدگاه

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به امام زمان (عج) می باشد توسط بیگ تم

بازگشت به بالا