رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۴
  • کد خبر : ۳۳۶۲
  • مشاهده :  64 بازدید
  • چاپ خبر : قرارگاه مطالبه گری اقتصادی شهید حمید  سیاهکالی مرادی توسط بسیج دانشجویی استان قزوین راه اندازی شد

قرارگاه مطالبه گری اقتصادی شهید حمید سیاهکالی مرادی توسط بسیج دانشجویی استان قزوین راه اندازی شد

به گزارش پایگاه خبری بسیج دانشجویی استان قزوین«۲آذر»، در جریان نشست فصلی مسئولین بسیج دانشجویی، قرارگاه شهید مدافع حرم حمید سیاهکالی مرادی با هدف مطالبه گری و نهادینه کردن مباحث اقتصاو مقاومتی آغاز به کار کرد. این قرارگاه که زیر نظر معاونت علمی و اقتصادی بسیج دانشجویی تشکیل شده است در طول سال اقتصاد مقاومتی […]

به گزارش پایگاه خبری بسیج دانشجویی استان قزوین«۲آذر»، در جریان نشست فصلی مسئولین بسیج دانشجویی، قرارگاه شهید مدافع حرم حمید سیاهکالی مرادی با هدف مطالبه گری و نهادینه کردن مباحث اقتصاو مقاومتی آغاز به کار کرد.
این قرارگاه که زیر نظر معاونت علمی و اقتصادی بسیج دانشجویی تشکیل شده است در طول سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل، مباحث تخصصی این حوزه از جمله رابطه دانشگاه و صنعت، بومی کردن دانش های بنیادی، تشویق دانشجویان نخبه، برگزاری کارگاه های اموزشی تخصصی و .. .را پیگیری خواهد کرد.
محمد رسول ملاحسنی مسئول این قرارگاه با اشاره به آغاز به کار این قرارگاه با نام شهید دانشجوی مدافع حرم حمید سیاهکالی مرادی ابراز امیدواری کرد که مجموعه فعالیت های این قرارگاه بتواند گام موثری در رونق بخشی اقتصاد استان بردارد.
این مسئول ضمن دعوت از همه فعالان حوزه اقتصادی، دانشجویان، اساتید، مسئولان و روسای محترم دانشگاه جهت عضویت در این قرارگاه تشکیلاتی خاطر نشان کرد: مجموعه فعالیت های این قرارگاه در پایان به عنوان گزارش عملکرد دانشجویان و تشکل های ارزشی استان خدم رهبر انقلاب ارسال خواهد شد.
ملاحسنی افزود: مهمترین رسالت این قرارگاه مطالبه گری فرامین و منویات رهبر معظم انقلاب در حوزه اقتصاد به خصوص فرهنگ سازی برای مصرف تولید داخلی و حل مشکلات پیش روی عرصه تولید در استان است.
انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه