رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۴
  • کد خبر : ۳۵۲۴
  • مشاهده :  236 بازدید
  • چاپ خبر : خروجی تقوا، عقل نورانی و اراده قوی است/بسیج بازوی پرتوان نظام و دلخوشی انقلاب است

خروجی تقوا، عقل نورانی و اراده قوی است/بسیج بازوی پرتوان نظام و دلخوشی انقلاب است

به گزارش پایگاه خبری بسیج دانشجویی استان قزوین، آیت الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین در جلسه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی که در سالن کنفرانس ناحیه بسیج دانشجویی با حضور مسئولان بسیج دانشگاه ها برگزار شد به تبیین نقش مطالبه گری دانشجویان در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی اشاره […]

به گزارش پایگاه خبری بسیج دانشجویی استان قزوین، آیت الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین در جلسه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی که در سالن کنفرانس ناحیه بسیج دانشجویی با حضور مسئولان بسیج دانشگاه ها برگزار شد به تبیین نقش مطالبه گری دانشجویان در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی اشاره و اظهار کرد: بسیج به عنوان بازوی پرتوان انقلاب همواره به عنوان یک دلخوشی برای دوستان انقلاب بوده و خواهد بود.

وی ادامه داد: بسیجیان به عنوان کسانی که هویت و جایگاه خود را فدای اهداف غیر انقلابی نمی کنند و همواره بر انجام رسالت خطیر خود تاکید دارند باید در مطالبه گری خود پافشاری داشته باشند.

امام جمعه قزوین با بیان اینکه باید رعایت تقوای الهی مورد توجه همگان قرار بگیرد گفت: خروجی تقوا عقل نورانی و اراده قوی است از این رو این دو عنصر سبب رسیدن افراد به جایگاهی رفیع خواهد شد.

وی با بیان اینکه اگر این دو عنصر عقل نورانی و اراده قوی در افراد تضعیف شود شاهد تغیر در سبک زندگی و فهم و اندیشه آنها خواهیم بود عنوان کرد: هر کس که خود را مقید به داشتن تقوای الهی کند و به آنچه مرضی رضای حضرت حق است توجه داشته باشد به طور قطع در زندگی قوی ظاهر شده و عزمی راسخ و اراده ای محکم برای پیشبرد اهداف دین و انقلاب خواهد داشت.
نماینده ولی فقیه در استان قزوین ادامه داد: یکی از کارهای مهم ما این ات که بدانیم خداوند ولی ما است لذا غیر از خدا را به عنوان ولی و سرپرست برای خود برنگزینیم.

این مقام مسئول با انتقاد از کسانی که ولایت طاغوت را انتخاب می کنند گفت: مدعیان نظم نوین جهانی و کدخدایی آمریکا در حقیقت ولایت طاغوت را انتخاب کرده اند که این در تضاد با ولایت الهی است.

حجت الاسلام و المسلمین عابدینی تاکید کرد: باید مبنا و اعتقاد ما به سمت ولایت خدا باشد و بدانیم که پیامبران، ائمه اطهار و اولیای الهی مجریان ولایت خدا قرآن کریم مجرای این ولایت می باشد از این رو با حرکت در این مسیر به سمت ولایت حق حرکت نماییم.
امام جمعه قزوین افزود: تلاش برای احیا و انجام فرهنگ الهی نیازمند افرادی است که در این مسیر قدم بگذارند از این مقام معظم رهبری با تعبیری نظیر فرماندهان ارزش های متعالی خطاب به رؤسا و اساتید دانشگاه و همچنین افسران جنگ نرم خطاب به دانشجویان از آنها می خواهد تا به وظایف ذاتی و انقلابی خود به درستی انجام دهند.

وی با تاکید بر اینکه باید دست مسئولانی که در مسیر ارزش های انقلابی و دینی قدم می گذارند بوسید گفت: اگر کسی بر خلاف این جریان حرکت نمود و آلودگی مدیریتی را به وجود آورد وظیفه ما این است که تا جایی که می شود تلاش کنیم و گام به گام برای رسیدن به اهداف امر به معروف و نهی از منکر انجام دهیم.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در پایان خاطرنشان کرد: باید برای تبیین سیاست های الهی در جامعه و داشتن سیاستی مبتنی بر دین و قرآن تلاش کنیم و اسلام واقعی را از قرآن، پیامبران و ائمه معصومین آموخته و در جامعه پیاده کنیم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه