رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲ تیر ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۸
  • کد خبر : ۳۶۷۴
  • مشاهده :  47 بازدید
  • چاپ خبر : بسیج دانشجویی کمک‌رسان مسئولان برای پیشبرد رسالت دانشگاه‌ها باشد

بسیج دانشجویی کمک‌رسان مسئولان برای پیشبرد رسالت دانشگاه‌ها باشد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بوئین زهرا گفت: باید روحیه بسیجی در همه احوال حفظ شود از این رو باید بسیج در کنار دانشگاه برای پیش بردن اهداف متعالی و رسالت والای دانشگاه باشد و به مسئولان دانشگاه ها کمک رساند. به گزارش پایگاه خبری بسیج دانشجویی استان قزوین«۲آذر» ، مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج […]

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بوئین زهرا گفت: باید روحیه بسیجی در همه احوال حفظ شود از این رو باید بسیج در کنار دانشگاه برای پیش بردن اهداف متعالی و رسالت والای دانشگاه باشد و به مسئولان دانشگاه ها کمک رساند.

به گزارش پایگاه خبری بسیج دانشجویی استان قزوین«۲آذر» ، مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج خواهران دانشگاه آزاد اسلامی بوئین زهرا با حضور ریاست این دانشگاه در سالن جلسات دانشگاه آزاد اسلامی بوئین زهرا برگزار شد.

رضا شعبان نژاد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بوئین زهرا در این مراسم با بیان اینکه بسیج یک تشکل منسجم است اظهار کرد: بسیج به ویژه بسیج دانشجویی با توان و قدرتی مضاعف کارهای محوله را انجام و آن را پیش می برد.

وی ادامه داد: دانشجویانی که در بسیج دانشجویی عضویت دارند تجربیات ارشمندی را کسب کرده و حتی گاه از برخی مسئولان عملکرد بهتری دارند.

شعبان نژاد با اشاره به انتظارات جامعه از بسیج تصریح کرد: امروز بسیج دانشجویی باید در عرصه های مختلف آموزشی و فرهنگی بازخورد مثبتی داشته و بتواند پشتوانه خوبی را برای نظام در این عرصه به دست آورد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بوئین زهرا جذب حداکثری اقشار مختلف مردم در بسیج را بسیار مطلوب دانست و گفت: بسیج اگر به معنای واقعی بتواند در عرصه های مختلف نقش تاثیر گذار خود را ایفا نماید مدیران خوبی در آینده تحویل جامعه خواهد داد.

این مسئول کار در تشکل های مختلف دانشجویی ار فرصتی مناسب برای تمرین مدیریت برشمرد و افزود: آنچه در این میان بسیار دارای اهمیت است ادغام معنویت و پشتیبانی نظام و در راستای هم قرار گرفتن این اهداف است.

شعبان نژاد در پایان با تقدیر از زحمات مسئول سابق بسیج خواهران دانشگاه آزاد اسلامی بوئین زهرا خاطرنشان کرد: باید روحیه بسیجی در همه احوال حفظ شود از این رو باید بسیج در کنار دانشگاه برای پیش بردن اهداف متعالی و رسالت والای دانشگاه باشد و به مسئولان دانشگاه ها کمک رساند.

لازم به ذکر است در پایان این مراسم از زحمات صدیقه احمدی مسئول سابق بسیج خواهران دانشگاه آزاد اسلامی بوئین زهرا تقدیر و حکم سرپرستی بسیج خواهران این دانشگاه به لیلا انصاری تحویل داده شد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه