رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲۰ تیر ۱۳۹۵ - ۰۶:۴۱
  • کد خبر : ۳۶۹۹
  • مشاهده :  210 بازدید
  • چاپ خبر : تجمع عظیم مردمی “مدافعان حریم خانواده” در قزوین برگزار می‌شود

تجمع عظیم مردمی “مدافعان حریم خانواده” در قزوین برگزار می‌شود

فاطمه محمدبیگی دبیر بنیاد ملی عفاف و حجاب استان قزوین در آستانه گرامی‌‌داشت هفته عفاف و حجاب در گفت‌وگو با خبرنگار سازمان بسیج دانشجویی استان قزوین اظهار داشت: به مناسبت روز عفاف و حجاب ، تجمع عظیم مردمی “مدافعان حریم خانواده” در بیست و یکم تیرماه از ساعت ۱۸:۳۰ تا ۲۰:۳۰ در بوستان الغدیر شهر […]

فاطمه محمدبیگی دبیر بنیاد ملی عفاف و حجاب استان قزوین در آستانه گرامی‌‌داشت هفته عفاف و حجاب در گفت‌وگو با خبرنگار سازمان بسیج دانشجویی استان قزوین اظهار داشت: به مناسبت روز عفاف و حجاب ، تجمع عظیم مردمی “مدافعان حریم خانواده” در بیست و یکم تیرماه از ساعت ۱۸:۳۰ تا ۲۰:۳۰ در بوستان الغدیر شهر قزوین برگزار می‌شود.

وی افزود: تقدیر از خانواده شهیده رقیه رضایی به عنوان شهیده شاخص سال ۹۵ که از شهدای استان قزوین است، تجلیل از خانواده‌های شهدای مدافع حرم، اجرای نمایش مسجد گوهرشاد، از دیگر بخش های این مراسم خواهد بود.

دبیر بنیاد ملی عفاف و حجاب استان قزوین عنوان کرد: همچنین در این هفته مسابقه بزرگ کتابخوانی با موضوع عفاف و حجاب از کتاب “احکام مصور پوشش بانوان” به اجرا درمی آید و پویش مردمی “من خانواده ام را دوست دارم” با محوریت زندگی عفیفانه در فضای مجازی کار خود را آغاز می کند.

محمدبیگی برگزاری نمایشگاه حجاب برتر شامل غرفه های نمایشگاهی و فروشگاهی از سوی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین را مورد توجه قرار داد و گفت: در این نمایشگاه ۳ غرفه فروشگاهی محصولات عفاف و حجاب، غرفه سبک زندگی ایرانی اسلامی، مشاوره رایگان، نقاشی کودکان، تغذیه سالم و غرفه های دیگر در بوستان نرگس (بانوان) در نظر گرفته شده است.

وی تصریح کرد: از آنجا که حجاب و عفاف مختص بانوان نیست، مردان نیز باید حیا، غیرت، عفاف و حجاب داشته باشند و از همین رو در راستای این ارزش بزرگ انسانی برنامه هایی در این زمینه اجرا می شود.

دبیر بنیاد ملی عفاف و حجاب استان قزوین در پایان خاطرنشان کرد: با آسیب شناسی‌هایی که در استان انجام می شود، موضوع فضای مجازی به عنوان یکی از محورهای اصلی فعالیت این کارگروه انتخاب شده است
انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه