رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۳۰ تیر ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۷
  • کد خبر : ۳۷۲۷
  • مشاهده :  294 بازدید
  • چاپ خبر : باید با محدودکنندگان تشکل‌های دانشجویی برخورد شود/ خطوط قرمز را در کشور رهبری تعیین می‌کنند

باید با محدودکنندگان تشکل‌های دانشجویی برخورد شود/ خطوط قرمز را در کشور رهبری تعیین می‌کنند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان قزوین، روح الله بابایی صالح، درباره صدور نامه‌ای از سوی مسئولان دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین برای برخورد با تشکل‌های دانشجویی اظهار کرد: صحبت‌های دانشجویی باید در فضای پرنشاط دانشگاه بیان شود البته همه در چارچوب قانون مطیع آن هستند و خروج از خطوط قرمز در […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان قزوین، روح الله بابایی صالح، درباره صدور نامه‌ای از سوی مسئولان دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین برای برخورد با تشکل‌های دانشجویی اظهار کرد: صحبت‌های دانشجویی باید در فضای پرنشاط دانشگاه بیان شود البته همه در چارچوب قانون مطیع آن هستند و خروج از خطوط قرمز در هر زمینه‌ای محکوم است.

وی در ادامه تصریح کرد: افرادی که با تشکل‌های دانشجویی برخورد کرده‌اند باید از طریق مسئولین دانشگاه مورد مواخذه قرار بگیرند و اگر این اقدام صورت نگیرد، باید از سوی مسئولین خارج از دانشگاه به این موضوع رسیدگی شود.

این نماینده مجلس با بیان اینکه قانون برای دانشجویان و مسئولان دانشگاه فصل الخطاب است، عنوان کرد: در ایران اسلامی خطوط قرمز را رهبر معظم انقلاب ترسیم می‌کنند و همه باید مطیع منویات رهبری باشند و خروج از این خطوط از سوی هیچ کس مورد پذیرش نیست.

وی درباره نقش سیاسی کاری مدیران در کاهش رشد علمی دانشگاه‌ها گفت: البته برخی از سیاسی کاری‌ها در دانشگاه عاملی برای کاهش روند شتاب علمی در کشور شده است؛ اما این یک موضوع دوطرفه بین دانشجویان و مدیران دانشگاه‌هاست.

بابایی صالح در ادامه افزود: دانشجویان ما درس خواندن را جدی نمی‌گیرند البته بنیه علمی دانشجویان ما به علت ضعف در سیستم آموزشی آموزش و پرورش است به همین دلیل این دانش آموز با سواد بالا وارد دانشگاه نمی‌شود.

وی در پایان اذعان کرد: هم اکنون نوع پذیرش در دانشگاه‌ها دانشجویان ما را برای درس خواندن ضعیف‌تر کرده و پذیرش در بیشتر دانشگاه‌ها بدون آزمون ورودی، زمینه‌ای برای عقب ماندگی علمی ما شده است.

منبع: صبح قزوین

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه