رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۳۰ تیر ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۸
  • کد خبر : ۳۷۳۴
  • مشاهده :  127 بازدید
  • چاپ خبر : تشکل های دانشجویی خود را فقط و فقط وامدار انقلاب می دانند/رئیس جمهور در مراسم ۱۶ آذر از جنبش دانشجوئی و آزادی‌ آن سخن گفت

تشکل های دانشجویی خود را فقط و فقط وامدار انقلاب می دانند/رئیس جمهور در مراسم ۱۶ آذر از جنبش دانشجوئی و آزادی‌ آن سخن گفت

آبتین عزیزی دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان قزوین با تاکید به حضور و لزوم تشکل‌ها در دانشگاه، اظهار داشت: لزوم فعالیت تشکل های دانشجوئی در آیین نامه‌های مختلف و کلام بزرگان و مسئولین واضح و مشخص است. تشکل ها حضور دارند […]

آبتین عزیزی دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان قزوین با تاکید به حضور و لزوم تشکل‌ها در دانشگاه، اظهار داشت: لزوم فعالیت تشکل های دانشجوئی در آیین نامه‌های مختلف و کلام بزرگان و مسئولین واضح و مشخص است. تشکل ها حضور دارند تا صدای حقیقت و آرمان گرائی باشند.

وی افزود: تشکل ها تمامِ تلاش خود را می کنند تا مطابق فرمایش ولیِ خویش، امام خامنه ای آرمان گرا و مطالبه‌گر باشند. در حکومتی که بناست صدور انقلاب فرهنگی از دانشگاه های آن اتفاق بیافتد، تشکل های اسلامی بازوی صدور انقلاب هستند.

عزیزی تاکید کرد: تشکل های دانشجویی خود را فقط و فقط وامدار انقلاب می دانند و در قید قرار گرفتن در گروه های سیاسی نظیر اصولگرایی یا اصلاح طلبی نیستند.

این مسئول با اشاره به تسهیل صدور انقلاب، عنوان کرد: تشکل های انقلابی آرزوی اعتلای هر چه بیشتر دولت ها را دارند، زیرا این اعتلا باعث پیشرفت مملکت و ممتازی نظام اسلامی در جهان می شود و صدور انقلاب را تسهیل می نماید.

وی یاآور شد: تشکل ها به حسب وظیفه ای که بر خود متصور می‌بینند، اقدام به تبیین و روشنگری در فضای دانشگاه و جامعه داشته‌اند. نه تنها در بیانیه ها بلکه در نشریات، همانطور که اقدامات منفی پررنگ می‌شود اقدامات صحیح و به جا نیز یادآور می‌شود.

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) به سلیقه‌ای عمل کردن دولت‌ها تاکید و بیان کرد: سلیقه‌ای رفتار کردن در هر دولتی آفت‌هائی به دنبال داشته است. جناب آقای رئیس جمهور در مراسم ۱۶ آذر گذشته از جنبش دانشجوئی و آزادی‌هایی که در این دولت به دانشجوها داده شده سخن گفتند.

وی در ادامه به مفهوم و تعریف آزادی بیان اشاره کرد و افزود: آزادی‌های داده شده منحصر به این دولت نیست، همانطور که محدودیت‌ها منحصر به این دولت نیستند. تصور نشود اینکه ما هم اکنون به دولت حاضر و سیاست‌هایش انتقاد داریم یعنی حمایت از دولتِ خاصی داریم یا حامی دولت قبل به حساب می آئیم.

عزیزی به اشکالاتی که برخی مسئولین به فعالیت‌های تشکل‌های انقلابی وارد می‌کنند پرداخت و تصریح کرد: شاید حافظه تاریخی برخی یاری نکند، اما در دولت قبل نیز شکایات و اشکالاتی را به تشکل های انقلابی وارد کردند اما دوستان بدانند حاشا که بچه حزب اللهی میدان را خالی کند، ما تا نفس داریم بر سرِ آرمان‌خواهی خود ایستاده‌ایم.

وی تنها راه سد نفوذِ فتنه و ضد انقلاب را بهره جستن از نیرو های دلسوز و پرتلاش علمی و فرهنگی جبهه انقلاب دانست و خاطرنشان کرد: وقتی سخن از فتنه‌گر و ضدانقلاب به میان می‌آید، مقصود آن نیست که هرکس نظری مخالف با نظر تشکلها داشت، هرچند که آن نظر اشتباه باشد به ورطه فتنه سقوط می‌نماید. مقصود افرادی هستند که با چاپلوسی خود را به مسئولین نزدیک می کنند و مقاصد شومی که در سر دارند را اجرائی می کنند. تنها راه سد نفوذِ فتنه و ضد انقلاب بهره جستن از نیرو های دلسوز و پرتلاش علمی و فرهنگی جبهه انقلاب است.

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) در پایان به انقلابی بودن تشکل‌های دانشگاه امام اشاره و تاکید کرد: تشکل های اسلامی و انقلابی دانشگاه امام خمینی کراراً عنوان کرده‌اند که فرزندان انقلاب هستند و فرزندان انقلاب خلاف قانونِ انقلاب رفتار نمی‌کنند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه