رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۸
  • کد خبر : ۳۷۸۹
  • مشاهده :  150 بازدید
  • چاپ خبر : بازدید مسوولان دانشگاه آزاد اسلامی از اردوهای جهادی

بازدید مسوولان دانشگاه آزاد اسلامی از اردوهای جهادی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان قزوین، محمد عطایی قائم مقام دانشگاه آزاد اسلامی قزوین به همراه حجت‌الاسلام حسین حیدری مسوول نهاد نمایندگی دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان قزوین با حضور در جمع دانشجویان جهادگر این دانشگاه از روند برگزاری این طرح بازدید کردند. دانشجویان بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین هم اکنون در روستاهای […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان قزوین، محمد عطایی قائم مقام دانشگاه آزاد اسلامی قزوین به همراه حجت‌الاسلام حسین حیدری مسوول نهاد نمایندگی دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان قزوین با حضور در جمع دانشجویان جهادگر این دانشگاه از روند برگزاری این طرح بازدید کردند.

دانشجویان بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین هم اکنون در روستاهای یارود و سفیدآب واقع در منطقه الموت مستقر هستند و به ارائه خدمات جهادی به مردم این دو روستا مشغول هستند.

این دانشجویان در اردوی جهادی با نام «برای خدا»، حضور داشته و بیشتر فعالیت خود را در عرصه عمرانی و فرهنگی متمرکز کرده اند.

قبول تقبل هزینه ساخت یک واحد مسکونی برای بانوی نیازمند توسط دانشگاه آزاد قزوین

محمد عطایی قائم مقام دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در این بازدید با بیان اینکه اردوهای جهادی حرکتی رو به جلو است گفت: مشاهده توانمندی های دانشجویان جهادگر بسیار قابل تقدیر است.

وی ادامه داد: دانشجویان جهادگر دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در این اردو با فعالیت های عمرانی و فرهنگی و تمرکز برای حل بخشی از مشکلات در راستای خدمت رسانی هر چه بیشتر می توانند الگویی برای دیگر دانشجویان باشند.

قائم مقام دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در پایان با قبول ساخت یک واحد مسکونی برای یکی از نیازمندان این روستا گفت: تلاش می کنیم طی یک گلریزان در میان اعضای هیات علمی این دانشگاه هزینه ساخت یک واحد مسکونی برای پیرزن محروم روستا تهیه و تا ۱۵ شهریور ماه به دست جهادگران دانشجوی این دانشگاه برای هر چه زودتر ساخته شدن آن انجام شود.

اردوی های جهادی باید تجلی یاد خدا باشند

حجت‌الاسلام حیدری مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان قزوین در این بازدید با تقدیر از دانشجویان حاضر در اردوی جهادی اظهار کرد: اردوی های جهادی باید تجلی یاد خدا باشند. همه فعالیت‌های صورت گرفته در این اردوها باید برای خدا باشد.

وی افزود: از مهمترین اقداماتی که می‌شود در این اردوها توجه داشت اهتمام به مسئله علم آموزی، آداب و رسوم اسلامی در خانواده، تاکید بر بهبود اقتصادی و معیشتی مردم و توانمندسازی تولیدات بخش خانگی و تاکید به مسئله نماز و آموزش ادای صحیح نماز برای ساکنین منطقه موردنظر می‌تواند از مهمترین اقداماتی باشد که در این اردو باید مدنظر قرار گیرد.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان قزوین در پایان خاطرنشان کرد: طبق فرموده خداوند در آیات کلام وحی انسانهایی هستند که منافع دنیا آنها را به غفلت وا نمی‌دارد و توجه به روز قیامت و فراموش نکردن آن موجب رستگاری آنان خواهد شد. بی شک جهادگران که با اخلاص در این مسیر گام برمی دارند در زمره این افراد و رستگاران خواهند بود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه