رفتن به بالا
  • پنج شنبه - ۱۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۴
  • کد خبر : ۳۸۰۸
  • مشاهده :  139 بازدید
  • چاپ خبر : مراسم تودیع و معارفه مسوولان بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه مسوولان بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان قزوین، مراسم تودیع و معارفه مسوولان سابق و جدید خواهر و برادر بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برگزار شد. در این مراسم دکتر مرتضی موسی خانی رئیس دانشگاه آزاد قزوین، حجت الاسلام صفی خانی نماینده ولی فقیه در این دانشگاه، مهدی برزگر مسوول بسیج دانشجویی استان […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان قزوین، مراسم تودیع و معارفه مسوولان سابق و جدید خواهر و برادر بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برگزار شد.

در این مراسم دکتر مرتضی موسی خانی رئیس دانشگاه آزاد قزوین، حجت الاسلام صفی خانی نماینده ولی فقیه در این دانشگاه، مهدی برزگر مسوول بسیج دانشجویی استان قزوین، معاونت فرهنگی دانشگاه، کارمندان و دانشجویان حضور داشتند.

در این مراسم محمد امین مردانی مسوول سابق بسیج دانشجویی این دانشگاه با اشاره به منویات مقام معظم رهبری اظهار کرد: خط مقدم جبهه دانشگاه است و باید برای حفظ این جبهه تلاش کنیم و باید تکلیف خود را در این عرصه بدانیم و با توجه به آن برای رسیدن به آرمان‌های انقلاب تلاش کنیم.
وی افزود: هدف اصلی در قرار گرفتن سنگر بسیج و این جایگاه خدمت این بود که بتوانیم در کنار همسنگران خود خط سیر فرهنگی دانشگاه را در دست بگیریم و به فرامین رهبر معظم انقلاب لبیک گفته باشیم و قدم‌هایی هر چند کوچک در عرصه جنگ نرم و عرصه فرهنگی برداریم.

در ادامه این مراسم علی اصغر مجیدی مسوول جدید بسیج دانشجویی این دانشگاه ضمن تجدید عهد و پیمان با آرمان‌های انقلاب، شهدا و لبیک به فرامین رهبر انقلاب امام خامنه‌ای مدظله‌العالی عنوان کرد: در راه عزت و اقتدار این انقلاب خون های بسیاری بر زمین ریخته شده و ما اجازه نخواهیم داد دشمنان به بهانه های مختلف در این کشور نفوذ کنند.
مجیدی تصریح کرد: باید برنامه ها و اقداماتی که انجام می دهیم در راستای ارزش ها، خواسته ها و مطالبات رهبر معظم انقلاب برنامه ریزی شده و فعالیت ها در این راستا باشد.
نرگس آخوندی مسوول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه مذکور اعتماد به قشر دانشجو و جوان را از مسوولین خواستار شد و بیان کرد: اعتماد مسوولین باعث دلگرمی ما می‌شود و من و همسنگرانم سعی می‌کنیم با الگو گرفتن از راه شهدا و امام شهدا همچون باکری‌ها، باقری‌ها و… در راستای اهداف و آرمان‌های نظام مقدس انقلاب اسلامی گام برداریم.

در پایان این مراسم ضمن تقدیر از مسوولان سابق، حکم مسوولیت مسوولان جدید بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد قزوین اعطاء شد و از خادمان راهیان نور و جهادگران این دانشگاه تقدیر به عمل آمد.

لازم به ذکر است محمد امین مردانی و حدیث صادقی جهانی مسوولان سابق بسیج دانشجویی دانشگاه مذکور تودیع و علی اصغر مجیدی و نرگس آخوندی به عنوان مسوولان جدید بسیج دانشجویی این دانشگاه معرفی شدند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه