رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۰
  • کد خبر : ۳۸۲۹
  • مشاهده :  144 بازدید
  • چاپ خبر : گذر از خود و اجابت حق بزرگ‌ترین و مقدس‌ترین غنیمت اردوهای جهادی است

گذر از خود و اجابت حق بزرگ‌ترین و مقدس‌ترین غنیمت اردوهای جهادی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان قزوین، مهدی برزگر عصر دیروز در حاشیه دیدار دانشجویان جهادگر دانشگاه آزاد اسلامی تاکستان در مناطق محروم آوج (روستاهای هرائین و پرسبانج) اظهار کرد: اردوهای جهادی باعث می‌شود از نزدیک با زندگی ساده روستایی، فقر و محرومیت آشنا شد و با روحیه نو دوستی در حد توان […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان قزوین، مهدی برزگر عصر دیروز در حاشیه دیدار دانشجویان جهادگر دانشگاه آزاد اسلامی تاکستان در مناطق محروم آوج (روستاهای هرائین و پرسبانج) اظهار کرد: اردوهای جهادی باعث می‌شود از نزدیک با زندگی ساده روستایی، فقر و محرومیت آشنا شد و با روحیه نو دوستی در حد توان و بضاعت به روستائیان کمک کرد.

وی با اشاره به اینکه اردوهای جهادی لحظه به لحظه اش عبادت محسوب می‌شود افزود: شما جهادگران به عنوان یک سفیر خوب از طرف ولایت، ائمه و شهدا علی رغم مشقت و مشکلاتی که داشتید در اینجا حاضر شدید و خالصانه تلاش می‌کنید در این مسیر به مردم خدمت رسانی کنید.

برزگر تصریح کرد: این گذر از خود و اجابت حق بزرگ‌ترین و مقدس‌ترین غنیمتی است که از این سفر برای آدمی می‌ماند حضور شما جهادگران در این مناطق محروم جهاد فی سبیل‌الله است و باید قدردان این لحظات نابی که به لطف خداوند شامل حال شما شده باشید.

مسوول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین ضمن تاکید بر اینکه بُعد سازندگی معنوی و فرهنگی اردوهای جهادی به مراتب از بُعد عمرانی با اهمیت‌تر است ابراز کرد: هدف از این اردوها بُعد تربیتی، سازندگی، معنوی و فرهنگی بوده که در بین دانشجویان به مراتب با اهمیت‌تر و مؤثرتر از بُعد عمرانی آن است.

وی در ادامه تبیین کرد: شما جهادگران بعنوان یک الگو برای مردم و بچه‌های روستایی بشمار می‌روید لذا هر پیامی را از شما با جان و دل پذیرا هستند.

برزگر با بیان اینکه به هر شیوه‌ای دشمن در صدد سُست شدن بنیان خانواده است عنوان کرد: یکی از ابزار نفوذ دشمن از طریق ماهواره‌هاست لذا روشنگری مهمترین رسالت ما در اینجا مطرح است و باید این روستائیانی که پاک و طاهر هستند را از نقشه شوم دشمن آگاه سازیم تا افکار و عقاید آنها تضعیف نشود.

مسوول بسیج دانشجویی استان قزوین در پایان خطاب به جهادگران دانشگاه آزاد اسلامی تاکستان خاطرنشان کرد: ترویج ارزش‌ها، حُسن خلاق و فرهنگ بومی و اسلامی کشورمان همان کار زینبی است اگر این رسالت به شیوه صحیح و با نیت قرب الهی انجام بگیرد خداوند متعال هم کمک می‌کند تا یک قدم شما به اندازه ۱۰ قدم محسوب شود و یک کلام شما به اندازه یک عالم برکت پیدا کند و اثرگذار باشد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه