رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۰
  • کد خبر : ۳۸۸۰
  • مشاهده :  118 بازدید
  • چاپ خبر : حماسه نهم دی با اعتقاد عمیق مردم به مکتب امام حسین(ع) و اصل ولایت رقم خورد/مقاومت رمز پیروزی کشور است

حماسه نهم دی با اعتقاد عمیق مردم به مکتب امام حسین(ع) و اصل ولایت رقم خورد/مقاومت رمز پیروزی کشور است

نوروزی دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین، با اشاره به اینکه بصیرت و وحدت مردم حماسه نهم دی را رقم زد اظهار کرد: رمز پیروزی حماسه عظیم نهم دی، حضور همیشگی و در صحنه‌ی ملت با بصیرت و انقلابی […]

نوروزی دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین، با اشاره به اینکه بصیرت و وحدت مردم حماسه نهم دی را رقم زد اظهار کرد: رمز پیروزی حماسه عظیم نهم دی، حضور همیشگی و در صحنه‌ی ملت با بصیرت و انقلابی همراه با وحدت در مبارزه و مقابله با فتنه‌ها بوده و است.

نوروزی افزود: ملت با بصیرت و هوشیار ایران در حماسه ۹دی سال۸۸ با حرکتی خودجوش مبنی بر راهپیمایی و تظاهراتی باشکوه در این روز اعلام برائت خود از فتنه گران و حمایت همه جانبه از رهبری معظم و آرمان های اسلام و انقلاب را به دشمنان سیاه چهره و آبرو رفته ایران اسلامی گوش زد کردند.

وی حماسه ۹دی را بر گرفته از اعتقاد به مکتب اباعبدالله الحسین(ع) و درک قلبی ملت شریف به اصل ولایت فقیه و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برشمرد.

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین نهم دی را شکست کودتای مخملین و بی‌ثمر اشراف وابسته سیاسی علیه ایران خواند و عنوان کرد: حماسه ۹دی اعلام ونمایش پایبندی ملت شریف و شهید پرور ایران اسلامی به جمهوریت و اسلامیت این نظام مقدس و همچنین داشتن ولایتمداری،بصیرت،هوشیاری و درک واکنش به هنگام در مقابله با بی حرمتی به ارزش های اسلام، انقلاب و نظام و نشان دادن خشم عاشورایی و انقلابی مردم در برابر هتک حرمت به مقدسات بود.

نوروزی اضافه کرد: ملت شریف ایران اسلامی فارغ از همه مشکلات و کاستی‌ها و دسته بندی‌های سیاسی، در پایبندی به اسلام ناب محمدی(ص)، انقلاب و ولایت فقیه با هیچ کس تعارف ندارند.

وی با بیان اینکه دشمنان فتنه سال ۸۸ را برای زمین زدن نظام مقدس جمهوری اسلامی، تدارک و تقویت کردند گفت: دشمنان همیشگی نظام و انقلاب با اجیر کردن و فریب دادن عده ای پیاده نظام برای خود و دستیابی به اهداف کثیف و شیطان صفتانه دست به فتنه و آشوب در داخل کشور زدند.

این دانشجوی فعال بسیجی در ادامه حماسه باشکوه نهم دی را روز تشییع جنازه فتنه دشمنان دانست و یادآور شد: وقتی ملت بصیر، ولایتمدار،انقلابی و عاشورایی در مقابله با هتک حرمت‌ها و این فتنه نه‌چندان تازه درجهت اعلام همیشگی خود در حمایت از ولایت فقیه و نظام مقدس جمهوری اسلامی وارد صحنه شده و حماسه عظیمی را خلق کردند واین فریب خوردگان با دیدن این خشم ملت عاشورایی، ناتوانی خود را در مقابله با این خروش انقلابی را مشاهده کردند.

نوروزی بیان کرد: از طرف همه‌ی هم قطارها و هم سنگرهایم یاد آور میشوم که حماسه نهم دی ماه سال ۸۸ حاوی این پیام بود که این ملت بپای عهدش با امام زمان عج و نائب بر حقش حضرت ایت الله العظمی امام خامنه ای ایستاده است و دست مایه ی دشمنی‌ها و توطئه‌ها نخواهد شد.

وی اضافه کرد: این حادثه عظیم و فراموش نشدنی در حالی شکل گرفت که فتنه گران داخلی با هدایت مستقیم آمریکا و انگلیس تلاش می‌کردند تا فضای کشور را به آشوب بکشانند و مردم را به خیال خود از انقلاب نا امید سازند اما نمی‌دانستند که این ملت با خون حسین بن علی علیه السلام و قیام خونین عاشورا عهد بسته و در مقابل توطئه‌ها و فتنه‌ها، عاشورایی عمل خواهند کرد و همانطور که نسخه ی فتنه‌های گذشته را با هوشیاری و بصیرت پیچیدند فتنه های پیش رو را بخوبی شناخته و با آنها هم با قیامی زهرایی مقابله خواهند کرد.

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین تصریح کرد: این هشدار را به تمامی فریب خوردگان جریان فتنه، دشمنان داخلی و خارجی می دهیم که با این نظام مقدس و انقلاب امام زمانی مقابله نکنید زیرا که این ملت،ملتی مقاوم است و راه حق و باطل را بخوبی تشخیص داده و با فتنه‌های آینده نیز با بصیرت برخورد خواهند کرد زیرا که “مقاومت” رمز پیروزی این کشور از دوران انقلاب،دفاع مقدس تا فتنه ها و حوادث اخیر بوده و است.

وی ضمن انتقاد از اعتماد برخی مسئولین به دشمن ابراز داشت: مسئولین با تقلید از رمز همیشگی پبروزی یعنی همان مقاومت، درمقابل دشمنان داخلی و خارجی و فشارهای وارده از سوی آنان بایستند. منویات و رهنمود‌های رهبرمعظم انقلاب را سرلوحه کارخویش قرار دهند، چراکه با گفتگو و دست دادن با دشمن همیشگی که خنجر از پشت زدن و بدعهدی در ذاتش بوده و است پیروزیی برای ملت به ارمغان نخواهد آورد، که نتیجه اش می‌شود تمدید دوباره تحریم‌ها و ده‌ها بد عهدی دیگر.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه