رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۸:۱۵
  • کد خبر : ۳۹۹۶
  • مشاهده :  5 بازدید
  • چاپ خبر : جلسه راهکارهای استعداد یابی با حضور مسئولین بسیج دانشگا های استان برگزار شد

جلسه راهکارهای استعداد یابی با حضور مسئولین بسیج دانشگا های استان برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی قزوین، صبح امروز جلسه راهکار های استعداد یابی با حضور مسئول معاونت بازرسی و تعالی فرماندهان سپاه استان قزوین، مسئول سازمان بسیج دانشجویی و مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه های استان در سالن جلسات سازمان بسیج دانشجویی برگزار شد. شیخ حسنی-مسئول بازرسی و تعالی فرماندهان سپاه- با عنوان […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی قزوین، صبح امروز جلسه راهکار های استعداد یابی با حضور مسئول معاونت بازرسی و تعالی فرماندهان سپاه استان قزوین، مسئول سازمان بسیج دانشجویی و مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه های استان در سالن جلسات سازمان بسیج دانشجویی برگزار شد.

شیخ حسنی-مسئول بازرسی و تعالی فرماندهان سپاه- با عنوان اینکه شایسته سالاری یعنی هرکسی را در جای خودش به کار گیری کنید سخنان خود را آغاز کرد.
وی افزود استعداد یابی در فضای دانشگاه ها- که به عنوان قوه عاقله یک جامعه محسوب میشود- یک امر کاملا ضروری است و ماباید در دانشگاه به نحوی برنامه ریزی کاری داشته باشیم که نیروهای تراز اول انقلاب را تربیت کنیم.
شیخ حسنی در تکمیل صحبت های خود به این بیان مقام معظم رهبری(مدظله) (( اگر برای آینده تصمیم نگیرید، آیندگان می آیند و به صورت تعجیلی تصمیم میگیرند و پشیمانی به بار می آورد)) اشاره ای کرد گفت ما باید ۸۰درصد توان خود را صرف برنامه ریزی و کار برای آینده بکنیم.

انتهای پیام./

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه