رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۱
  • کد خبر : ۴۰۷۸
  • مشاهده :  64 بازدید
  • چاپ خبر : شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین حمله وحشیانه آمریکا به سوریه را محکوم کرد

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین حمله وحشیانه آمریکا به سوریه را محکوم کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین طی بیانیه‌ای حمله وحشیانه ارتش آمریکا علیه مواضع ارتش سوریه را محکوم کرد. متن بیانیه به شرح ذیل است: بسم الله الرحمن الرحیم این روزها بیش از هر زمان دیگری تاریخ شاهد خبیث ترین و لعین […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین طی بیانیه‌ای حمله وحشیانه ارتش آمریکا علیه مواضع ارتش سوریه را محکوم کرد.

متن بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

این روزها بیش از هر زمان دیگری تاریخ شاهد خبیث ترین و لعین ترین سیاست‌ها و کشتار‌ها و غارت‌هاست.

بیشتر از هر زمان دیگری مرز بین حق و باطل شفاف و مبرهن است.

کره‌ی خاکی با هفت میلیارد بشر و در حالی که شعار حقوق بشر را بر سر دست دارد خالی از هر گونه حقی برای بشیریت است
ظلم و جور سراسر عالم را فرا گرفته است و اهل ایمان بیشتر از هر زمان دیگری در انتطار موعود وعده داده شده ی کلام حق الهی هستند.

در روزهای اخیر شاهد یک سناریوی شیطانی هستیم که علیه حاکمیت و ملت های مظلوم دنیا در حال اجراست.

حکومت مستکبر و متکبر ایالات متحده ی امریکا که از بدو وجودش آرامش را از بشریت سلب کرده این روز ها به خود اجازه می‌دهد تا بدون حتی کوچکترین پایبندی به قوانین بین‌المللی در حالی که داعیه‌ی عمل بدان دارد به کشوری مظلوم که سالهاست داغ دیده ی جنگ هایی است ک مسببش خودش است حمله ی موشکی کند و این در حالی است که این کشور مظلوم جنگ زده در حال مبارزه با تهدیدی بین المللی است که حتی دامان خود آنها را نیز گرفته است.

چه پاسخی می‌توان به چنین جنایتی داد در حالی که به بهانه ی داشتن سلاح شیمیایی در حالی که از ماه ها قبل با نظارت سازمان ملل تمام سلاح های شیمیایی سوریه خارج شده است به پایگاه هوایی این کشور حمله ی موشکی می کنند.

آیا این عمل جز سند دیگری برای اثبات حمایت این شیطان بزرگ از تروریسم بین المللی است؟ آیا جز این است که این عمل ثابت می‌کند که تمام ادعاهای جبهه ی مقاومت مبنی بر حمایت آمریکا و متحدانش از داعش ملعون درست بود ؟آیا وقت آن نرسیده که جامعه ی جهانی از این غفلت خود خواسته برخیزند و به یاری مظلومان بشتابند؟

و چه نکته ها داشت این بمباران ناجوانمردانه.

کشور هایی که خود متهم به حمایت از تروریسم و صدور تروریسم هستند همچون ترکیه و عربستان و رژیم غاصب صهیونیستی از این اقدام تشکر کردند

حتی اعضای گروهک تکفیری تروریستی داعش نیز از این اقدام امریکا اعلام خرسندی کردند.و چه پیام ها دارد برای کسانی که می اندیشند.

لذا بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین وظیفه ی خود می‌داند تا ضمن اعلام حمایت و همبستگی کامل با مردم مظلوم سوریه و توصیه به جوانان و ملت شریف این کشور عرض کند: “ان تنصر الله ینصرکم و یثبت اقدامکم”.

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین ضمن محکوم کردن حمله ی تروریستی نیروی دریایی ایالات متحده ی شیطان بزرگ، برای تمام ملل آزادی خواه آرزوی رهایی از چنگال ظلم و استکبار و استعمار جهانخواران را دارد و به مقصرین و حامیان این اقدام متذکر می شویم شعله های اینچنین آتش افروزی ها قطعا گریبان مسببین را خواهد گرفت و آنان را به ورطه نابودی می رساند.

والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته

انتهای پیام./

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه