رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۳ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۸
  • کد خبر : ۴۰۸۴
  • مشاهده :  328 بازدید
  • چاپ خبر : چه شده است بر ما و چه میگذرد بر احوال ما که ما باید صدای نماینده خود را به جای تریبون مجلس از رسانه بیگانه بشنویم؟!!!

چه شده است بر ما و چه میگذرد بر احوال ما که ما باید صدای نماینده خود را به جای تریبون مجلس از رسانه بیگانه بشنویم؟!!!

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی قزوین، با توجه به مصاحبه سرکارخانم سیده حمیده زرآبادی نماینده مجلس قزوین با رسانه بهایی معاند و ضد نظام شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی قزوین بیانیه ای اعتراضی نسبت به این مصاحبه صادر نموده است که متن آن به شرح ذیل است: بسم الله الرحمان الرحیم بیانیه […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی قزوین، با توجه به مصاحبه سرکارخانم سیده حمیده زرآبادی نماینده مجلس قزوین با رسانه بهایی معاند و ضد نظام شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی قزوین بیانیه ای اعتراضی نسبت به این مصاحبه صادر نموده است که متن آن به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمان الرحیم
بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های استان در خصوص مصاحبه نماینده قزوین با رسانه بهایی معاند و ضد نظام “manoto tv ”
متاسفانه روز گذشته شاهد اتفاق تلخی بودیم که به نظر می رسد از هر زاویه ای به آن نگاه کنیم چیزی جز خسران در آن عاید ما نشده است؛ نماینده محترم مردم قزوین در اقدامی عجیب طی مصاحبه ای با رسانه معلوم الحال من و تو اظهاراتی داشته است که مایه تاسف همگان گردید؛
گذشته از محتوای صحبت که در مورد حضور زنان در ورزشگاه ها بوده است و می طلبد این گونه موضوعات در مجامع علمی به نقد و بررسی دقیق گذاشته شود تا فارغ از جنجال و هیاهوی رسانه ای اصل موضوع روشن شود دو نکته جای سوال دارد که امیدواریم نماینده محترم مردم قزوین به این دو مسئله توجه ویژه داشته باشند؛
اولا مبنای صحبت ایشان با یک رسانه معاند و ضد نظام جمهوری اسلامی چیست؟ پیام چنین اقدامی چه خواهد بود؟ ایا اصولا می شود نماینده مجلس یک نظام بود از آن دولت و نظام حقوق گرفت و بعد با رسانه ای که تمام تلاشش براندازی آن نظام است به گفت و گو نشست؟!!
چه شده است بر ما و چه میگذرد بر احوال ما که ما باید صدای نماینده خود را به جای تریبون مجلس از رسانه بیگانه بشنویم؟!!!
سوال این است که سواد رسانه ای ایشان تا چه حدی است که طرف مصاحبه رسانه ای می شود که گردانندگان آن بهایی بوده و هیچ کدام از ارزش های این نظام و اسلام را قبول ندارند؟ آیا مصاحبه با این شبکه تطهیر این دون صفتان شیطانی نیست؟! چرا در این چند روز جریان اصلاح طلب که حامی اصلی خانم زرآبادی در انتخابات گذشته بوده اند سکوت اختیار کرده و هیچ گونه موضع شفافی نگرفته اند؟! چرا نباید بینش سیاسی و دوراندیشی افرادی که نماینده این مردم می شوند تا این حد اندک باشد که به راحتی در دام چنین بازی های رسانه ای اسیر شوند؟! و بعد هم در مقابل اعتراض مردم و دلسوزان سکوت پیشه کنند! در این خصوص انتظار این است که هم ایشان عذرخواهی کنند، هم مقام محترم قضایی چنین مسائلی را به جد پیگیری کرده و نتیجه آن را به اطلاع مردم عزیز برسانند.
نکته دوم این است که در شرایط فعلی طرح چنین مباحثی چه لزومی دارد؟ آیا در اوضاع کنونی مهمترین مسئله مردم و بانوان ما حضور در ورزشگاه است؟ آیا خانم زرآبادی مسئله و مشکل دیگری را نمی بینند که بخواهند آن را پیگیری کنند؟
امروز جوانان این استان از جمله دختران تحصیل کرده به شدت درگیر معضل بیکاری هستند، نماینده مردم قزوین که بارها در مجامع مختلف خود را حامی حقوق زنان معرفی کرده چه برنامه ای برای حل این مشکل دارد؟ آیا صدای کارگرانی که هر روز از کارخانجات استان اخراج می شوند به گوش ایشان می رسد؟ آیا ایشان اهتمامی برای حل مشکلات مردمی که به ایشان اعتماد کرده اند دارند؟ اگر اقدامی شده چرا وضع هر روز بدتر می شود و خبرهای ناگوار ورشکستگی و اخراج کارگران زحمت کش به گوش می رسد؟! چرا در یک سال و نیم گذشته حضور ایشان در عرصه های مختلف جهت حل مشکلات مردم بسیار کمرنگ است؟!
در همین راستا و با تاکید بر همین دو نکته بسیج دانشجویی دانشگاه های استان قزوین ضمن اعلام آمادگی جهت تعامل بیشتر در راستای شناسایی و حل مشکلات واقعی مردم انتظار دارد سرکار خانم زرآبادی ضمن اهمیت به مسائل اساسی استان از جمله بیکاری مسکن مشکلات اجتماعی و رکود بی سابقه صنایع از هرگونه اقدامات حاشیه ای پرهیز داشته و سریعا طی بیانیه ای رسمی خط و مرز خود را با این رسانه مستهجن و معاند نظام اعلام دارد، چرا که مردم متدین و ولایت مدار قزوین هیچگاه تاب شنیدن سخن نماینده خود از یک رسانه کثیف را نخواهند داشت.

انتهای پیام./

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه