رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۵:۰۲
  • کد خبر : ۴۱۷۱
  • مشاهده :  142 بازدید
  • چاپ خبر : مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه بین المللی امام(ره):دوره بحث های جناحی اصولگرا – اصلاح طلب گذشته است

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه بین المللی امام(ره):دوره بحث های جناحی اصولگرا – اصلاح طلب گذشته است

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه امام خمینی(ره) قزوین از رفتارهای تشنج‌زا و فروزنده مشعل اختلاف بین مذاهب اسلامی از سوی یک نامزد دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری به شدت انتقاد کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی قزوین، حامد اکبری، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه امام خمینی (ره) قزوین در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو، با تاکید […]

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه امام خمینی(ره) قزوین از رفتارهای تشنج‌زا و فروزنده مشعل اختلاف بین مذاهب اسلامی از سوی یک نامزد دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری به شدت انتقاد کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی قزوین، حامد اکبری، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه امام خمینی (ره) قزوین در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو، با تاکید بر اینکه نامزدهای انتخاباتی در مناظره ها از طفره رفتن از سئوالات و رفتارهای تشنج زا بپرهیزند، گفت: هم اکنون در مرزها برادران سنی و شیعه توسط دشمن مشترک شهید می شوند و روشن کردن مشعل اختلاف بین مذاهب بسیار ظالمانه است.

وی افزود: این زیاده خواهی است که رأی مردم را بخواهند؛ اما در مورد عملکردها شفاف سازی نکنند، دوره بحث های جناحی اصولگرا – اصلاح طلب گذشته است و کسی که رئیس جمهور می‌شود، باید هدفش پیشرفت کشور و حل مشکل معیشت باشد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه امام خمینی (ره) قزوین افزود: انتظار می رفت در مناظره ها به موارد نقض برجام و زیرپاگذاشتن شروط رهبر معظم انقلاب در اجرای برجام بیشتر پرداخته شود.

اکبری در مورد انتظار مردم از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: مردم از نامزدها می خواهند که صادق باشند و برنامه های خود را بطور مدون اعلام کنند و قول دهند بر سر منافع مردم با هیچ بیگانه ای معامله نمی کنند.

وی گفت: اینکه جریانی در کشور به شهدای مدافع حرم و آن طرفتر فرد دیگری از همان جریان که مسئولیت سیاسی – فرهنگی دارد به امام رضا(ع) توهین می کند، اتفاقی نیست و اجازه انجام فعالیت به چنین افرادی از اول اشتباه بوده است.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه امام خمینی (ره) قزوین در مورد فضای انتخاباتی دانشگاه گفت: به علت عملکرد مسئولان دانشگاه فضای دانشگاه به نفع دولت یازدهم است؛ به گونه ای که اجرای برنامه هایی چون منطقه آزاد و اکران مستند فروشنده با ممانعت مسئولان دانشگاه مواجه شده است و خواسته اند اجرای این برنامه ها به بعد از انتخابات موکول شود.

اکبری از برگزاری تریبون های آزاد دانشجویی و مراسم ختم تولید ملی و همچنین مناظره در روزهای آتی خبر داد و گفت: هم اکنون نیز دیوار کامنت برای دریافت نظرات دانشجویان و نمایشگاه اجناس وارداتی موجود در داخل کشور در حال برگزاری در دانشگاه است.

انتهای پیام./

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه