رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۴:۵۱
  • کد خبر : ۴۳۲۵
  • مشاهده :  103 بازدید
  • چاپ خبر : مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه امام خمینی(ره) قزوین: آل خلیفه بار دیگر خوی وهابیت خود را به همگان نشان داد

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه امام خمینی(ره) قزوین: آل خلیفه بار دیگر خوی وهابیت خود را به همگان نشان داد

حامد اکبری مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین، در خصوص اتفاقات بحرین و حکم بازداشت شیخ عیسی قاسم در بحرین توسط آل خلیفه گفت: رهبر معظم انقلاب، آیت الله شیخ عیسی قاسم را ستاره ای در آسمان تشییع توصیف کرده و […]

حامد اکبری مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین، در خصوص اتفاقات بحرین و حکم بازداشت شیخ عیسی قاسم در بحرین توسط آل خلیفه گفت: رهبر معظم انقلاب، آیت الله شیخ عیسی قاسم را ستاره ای در آسمان تشییع توصیف کرده و فرمودند: اینجاب به وجود شیخ افتخار می کنم.
وی افزود: باز هم آل خلیفه جنایات آشکار خود را در بحرین ادامه داد و خوی وهابیت را به همگان نشان داد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) تصریح کرد: همه مردم جهان با چشمان خود شاهد جنایات و استبداد مزدوران سعودی و آمریکایی هستند و حقیقت از چشم کسی پوشیده نیست. تا کی قرار است با دستگیری و ترور و از بین بردن عالمان بزرگ دینی سنگ بر سر راه اسلام بیندازند؟ به خیال باطل آنها این می گذرد که اگر مردم و مسلمین را در هر جای جهان با ترساندن از مرگ و شهادت و دستگیری و شکنجه کنار بزنند به هدفشان نزدیک شده اند.

اکبری ادامه داد: آنها باید بدانند مردم بصیر و مسلمان از شهادت نمی ترسند؛ باید بدانند با این کار مسلمین جهان آرام نمی نشینند؛ بلکه با اعتقادی راسخ تر و ایمانی قوی تر از قبل سیر حق را پیش خواهند گرفت.

وی بیان داشت: ما این جنایت بزرگ را محکوم می کنیم و به مزدوران سعودی و امریکایی اطمینان خاطر می دهیم که با این دستگیری ها و ترورها نه تنها جلودار مسلمین نخواهند بود؛ بلکه با هر جنایت قدمی به نابودی و زوال خود نزدیک تر خواهند شد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه