• رهبر انقلاب:خصوصيت بسیج دانشجویی اين است كه از سویی به محيط دانشجويي و ازسويی به سپاه كه نماد مقاومت انقلابي وشجاعانه است تكيه دارد ...
اختتامیه راهیان‌نور دانشجویی دانشگاه‎های استان قزوین همراه با ضیافت افطار Reviewed by Momizat on . به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین، اختتامیه اردوی راهیان‌نور دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین برگزار می‌شود. در این برنامه با سخنرانی سر به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین، اختتامیه اردوی راهیان‌نور دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین برگزار می‌شود. در این برنامه با سخنرانی سر Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اسلایدشو » اختتامیه راهیان‌نور دانشجویی دانشگاه‎های استان قزوین همراه با ضیافت افطار

اختتامیه راهیان‌نور دانشجویی دانشگاه‎های استان قزوین همراه با ضیافت افطار

اختتامیه راهیان‌نور دانشجویی دانشگاه‎های استان قزوین همراه با ضیافت افطار

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین، اختتامیه اردوی راهیان‌نور دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین برگزار می‌شود.

در این برنامه با سخنرانی سردار محمد شاهرخی فرمانده سپاه صاحب‌الامر(عج) قزوین و حجت‌الاسلام شعبان تقی‌خانی نماینده ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان و با حضور ویژه محمد تقی‌خان قاری پاکستانی برگزار می‌گردد.

گفتنی است این برنامه با حضور روسای دانشگاه‌های استان قزوین، مسئولان ناحیه بسیج دانشجویی،مسئولان بسیج در دانشگاه‌های مختلف استان، فعالین و خادمین راهیان‌نور روز سه‌شنبه ۳۰خردادماه ۹۶ از ساعت ۱۸ در حسینیه شهیدمطهری سپاه صاحب‌الامر(عج) واقع در چهارراه بنیادشهید برگزار خواهد شد.

تقدیر از روسای دانشگاه‌های استان،خادمین راهیان‌نور، اقامه نماز جماعت و حضور در ضیافت افطاری پایان بخش این مراسم خواهد بود.

انتهای پیام/

ارسال یک دیدگاه

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به امام زمان (عج) می باشد توسط بیگ تم

بازگشت به بالا