رفتن به بالا
  • شنبه - ۳ تیر ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۱
  • کد خبر : ۴۳۷۲
  • مشاهده :  311 بازدید
  • چاپ خبر : بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان قزوین: روز قدس، روز تجلی وحدت اسلامی با ملت مظلوم فلسطین است

بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان قزوین: روز قدس، روز تجلی وحدت اسلامی با ملت مظلوم فلسطین است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین، بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان قزوین به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه ای به شرح زیر صادر کرد. *وَ لَقَدْ کَتَبْنا فِی الزَّبُورِ مِنْ بَعْدِ الذِّکْرِ أَنَّ الْأَرْضَ یَرِثُها عِبادِیَ الصَّالِحُونَ* (انبیاء ۱۰۵) ” روز جهانی قدس ” در حالی از راه میرسد که روز ها […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین، بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان قزوین به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه ای به شرح زیر صادر کرد.

*وَ لَقَدْ کَتَبْنا فِی الزَّبُورِ مِنْ بَعْدِ الذِّکْرِ أَنَّ الْأَرْضَ یَرِثُها عِبادِیَ الصَّالِحُونَ* (انبیاء ۱۰۵)

” روز جهانی قدس ” در حالی از راه میرسد که روز ها و شب های ماه مبارک رمضان علاوه بر سرسزمین قدس بر دیگرسرزمینهای اسلامی چون سوریه ، عراق ، بحرین و… رنگ خون گرفته و چنان در مقابل سکوت بی شرمانه مدعیان حقوق بشر و دولت خود فروخته عرب ، شاهد وحشی گری و سفاکی رژیم منحوس و درد منش اسراِییل است.

اسف‌بارتر از درد منشی رژیم جعلی و جنایتکار اسرائیل، سکوت و همراهی وقیحانه محافل بین الملل و مدعیان حقوق بشر و دولت های غربی از آنان است.

تردیدی نیست همزمانی جنایات جنگی صهیونیست ها در سرزمین های اشغالی با جنگ تروریستی عراق و سوریه و جنایات داعش وتروریست های تکفیری در این کشورها، بیانگر حرکت منطقه به سمت وقوع یک تحول بزرگ درآینده ای نزدیک است که از مشخصات آن میتوان بر هم خوردن معادله ی قدرت به نفع مقاومت اسلامی و به ضرر امریکا، اروپا ، ارتجاع عرب و رژیم صهیونیستی دانست.

اما وعده ی الهی حق است و خلاء ناپذیر و حقیقت آن است که رژیم صهیونیستی در تعلل و رخوت همیشگی اعراب بی مایه و حمایت وقیحانه آمریکا و شرکای اروپائی اش طرفی بر نخواهد بست و دور نیست زمانی که این غده ی سرطانی به مدد خداوند منان و مقاومت سلحشورانه ملت مظلوم فلسطین از صحنه روزگار محو شود.

روز قدس روز تجلی وحدت اسلامی و همبستگی امت مسلمانان با ملت مظلوم و ستمدیده ی فلسطین است. به همین منظور بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان قزوین در روز جمعه همراه با موج خروشان و توفنده امت اسلامی بویژه ملت مسلمان و موحد ایران بالاخص مردم استان قزوین در راهپیمائی دشمن شکن روز قدس شرکت می نماید تا ضمن بزرگداشت این روز الهی ، خشم و نفرت خود از کانون های ظلم و تجاوز دولت های استکباری و تجاوز به حقوق مظلومین و ستمدیدگان را با حضور پرشور خود را به نمایش گذاشته و با فریاد و خروش انقلابی خود بر سر نظام سلطه و تجاوز، غریو برائت سر دهند.

بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان قزوین

انتهای پیام./

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه