رفتن به بالا
  • شنبه - ۳ تیر ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۳
  • کد خبر : ۴۳۷۵
  • مشاهده :  64 بازدید
  • چاپ خبر : شمیم کرامت در شیرخوارگاه حلیمه

شمیم کرامت در شیرخوارگاه حلیمه

دانشجویان دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین به همت بسیج دانشجویی دانشگاه در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با عنوان برنامه شمیم کرامت در شیر خوارگاه حلیمه قزوین حضور پیدا کردند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی قزوین، این برنامه با هدف تهیه اقلام مورد نیاز کودکان بی سرپرست شیر خوارگاه و فراهم […]

دانشجویان دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین به همت بسیج دانشجویی دانشگاه در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با عنوان برنامه شمیم کرامت در شیر خوارگاه حلیمه قزوین حضور پیدا کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی قزوین، این برنامه با هدف تهیه اقلام مورد نیاز کودکان بی سرپرست شیر خوارگاه و فراهم آوردن روزی شاد و پرنشاط برای کودکان انجام شد .

دانشجویان با حضور در این مرکز، هدایای متناسب با رده سنی آن ها را به کودکان بی سرپرست اهدا نمودند.

در ادامه مراسم یکی از کارکنان این مجتمع در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی قزوین گفت: در طی یک سال برنامه های متعددی توسط دانشجویان دانشگاه های مختلف استان در این مجتمع صورت میگیرد. شادی لازمه زندگی فرزندان این مجتمع است و حضور این عزیزان سبب ساز ارتباط فرزندان با جامعه و گذراندن ساعات خوش و شاد میگردد.

در پایان بعد از اجرای تئاتر شاد که با جضور هنرمندان مطرح کشور برگزار شده بود به کودکان این مجتمع هدایایی تقدیم شد.

انتهای پیام./

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه