• رهبر انقلاب:خصوصيت بسیج دانشجویی اين است كه از سویی به محيط دانشجويي و ازسويی به سپاه كه نماد مقاومت انقلابي وشجاعانه است تكيه دارد ...
شمیم کرامت در شیرخوارگاه حلیمه Reviewed by Momizat on . دانشجویان دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین به همت بسیج دانشجویی دانشگاه در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با عنوان برنامه شمیم کرامت در شیر خوارگاه حلیمه قزو دانشجویان دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین به همت بسیج دانشجویی دانشگاه در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با عنوان برنامه شمیم کرامت در شیر خوارگاه حلیمه قزو Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اسلایدشو » شمیم کرامت در شیرخوارگاه حلیمه

شمیم کرامت در شیرخوارگاه حلیمه

شمیم کرامت در شیرخوارگاه حلیمه

دانشجویان دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین به همت بسیج دانشجویی دانشگاه در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با عنوان برنامه شمیم کرامت در شیر خوارگاه حلیمه قزوین حضور پیدا کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی قزوین، این برنامه با هدف تهیه اقلام مورد نیاز کودکان بی سرپرست شیر خوارگاه و فراهم آوردن روزی شاد و پرنشاط برای کودکان انجام شد .

دانشجویان با حضور در این مرکز، هدایای متناسب با رده سنی آن ها را به کودکان بی سرپرست اهدا نمودند.

در ادامه مراسم یکی از کارکنان این مجتمع در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی قزوین گفت: در طی یک سال برنامه های متعددی توسط دانشجویان دانشگاه های مختلف استان در این مجتمع صورت میگیرد. شادی لازمه زندگی فرزندان این مجتمع است و حضور این عزیزان سبب ساز ارتباط فرزندان با جامعه و گذراندن ساعات خوش و شاد میگردد.

در پایان بعد از اجرای تئاتر شاد که با جضور هنرمندان مطرح کشور برگزار شده بود به کودکان این مجتمع هدایایی تقدیم شد.

انتهای پیام./

ارسال یک دیدگاه

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به امام زمان (عج) می باشد توسط بیگ تم

بازگشت به بالا