رفتن به بالا
  • پنج شنبه - ۹ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۵:۳۲
  • کد خبر : ۴۵۶۸
  • مشاهده :  5 بازدید
  • چاپ خبر : اولین جلسه هماهنگی ستاد اربعین استان قزوین با حضور معاونین، رؤسا و مسئولین نهادهای رهبری در دانشگاه های استان و به میزبانی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) برگزار شد

اولین جلسه هماهنگی ستاد اربعین استان قزوین با حضور معاونین، رؤسا و مسئولین نهادهای رهبری در دانشگاه های استان و به میزبانی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی قزوین، اولین جلسه هماهنگی ستاد اربعین استان قزوین با حضور معاونین، رؤسا و مسئولین نهادهای رهبری در دانشگاه های استان و به میزبانی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) برگزار شد. در ابتدای جلسه مهدی برزگر دبیر قرارگاه علم الهدی با بیان این نکته که قرارگاه علم الهدی […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی قزوین، اولین جلسه هماهنگی ستاد اربعین استان قزوین با حضور معاونین، رؤسا و مسئولین نهادهای رهبری در دانشگاه های استان و به میزبانی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) برگزار شد.

در ابتدای جلسه مهدی برزگر دبیر قرارگاه علم الهدی با بیان این نکته که قرارگاه علم الهدی در ایام راهیان نور نیز به صورت فعال نیز حضور پیدا کرده است و بنا به پیشنهاد سرپرست دکتر هاشمی، وزیر علوم کشور، قرار بر این شد تا قرارگاه علم الهدی به دلیل تجربه و پتانسیل کاری خود، مسئولت برگزاری پیاده روی اربعین دانشجویان نیز به این قرارگاه سپرده شود.

بعد از پایان صحبت های دبیر قرارگاه شهید علم الهدی، رضا صفری عضو دفتر نهاد رهبری دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) بعضی از مشکلات موجود در سال های پیش از جمله حضور و غیاب دانشجویان و اساتید، برگزاری کلاس ها و مجوز خروج دانشجویان را بیان نمود و پیشنهاد شد تا این مشکلات نیز رسیدگی شود.

در ادامه دکتر نائینی رئیس دانشگاه بین المللی امام(ره) و مسئول قرارگاه علم الهدی در پاسخ به سوالات عضو دفتر نهاد رهبری دانشگاه امام(ره) گفت: دانشجویانی که به سفر اربعین میروند مشکلی در خصوص حضور و غیاب. نخواهند داشت، ولی اساتید محترم بعد از بازگشت از سفر اربعین باید کلاس های فوق العاده برگزار نمایند.

مسئول قرارگاه علم الهدی اضافه کرد: حرکت دانشجویان در غالب یک مجموعه بسیار بهتر است و رسیدگی و خدمات رسانی نیز راحت تر صورت خواهد گرفت.

ساخت موکب در مسیر نجف تا کربلا، پرداخت تقریبا چهل درصد هزینه ثبت نام و مجوز برای کارمندان نیز جزو مصوبات این جلسه بود.

انتهای پیام./

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه