رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۸
  • کد خبر : ۴۵۹۴
  • مشاهده :  73 بازدید
  • چاپ خبر : مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد تاکستان: اردوهای جهادی باعث ایجاد نشاط در بین دانشجویان شده است

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد تاکستان: اردوهای جهادی باعث ایجاد نشاط در بین دانشجویان شده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی قزوین، احسان عبدی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی تاکستان در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی قزوین از اعزام سه گروه جهادی به مناطق محروم استان قزوین خبر داد. عبدی در ادامه گفت: این اردو در روستای چوزه از توابع بخش آوج استان […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی قزوین، احسان عبدی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی تاکستان در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی قزوین از اعزام سه گروه جهادی به مناطق محروم استان قزوین خبر داد.

عبدی در ادامه گفت: این اردو در روستای چوزه از توابع بخش آوج استان قزوین در قالب دو گروه تخصصی فرهنگی و یک گروه عمرانی برگزار می شود.
وی افزود: در حال حاضر گروه عمرانی مشغول رنگ آمیزی یک مدرسه هستند که تقریبا هفتاد درصد آن انجام شده است و بعد از اتمام این پروژه دومین مدرسه این روستا را شروع به رنگ آمیزی میکنند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه ازاد تاکستان در انتها با بیان این نکته که این اردو ها برای شادابی و نشاط بین دانشجویان نیاز است گفت: احساسی که در بین دانشجویان است قابل توصیف نیست. این اردوها تاثیر بسیار زیادی در ایجاد صمیمیت بین دانشجویان داشته است.

انتهای پیام./

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه