• رهبر انقلاب:خصوصيت بسیج دانشجویی اين است كه از سویی به محيط دانشجويي و ازسويی به سپاه كه نماد مقاومت انقلابي وشجاعانه است تكيه دارد ...
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور قزوین: اردوهای جهادی یعنی احساس آرامش Reviewed by Momizat on . به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین، سید حسن بزرگری در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی ناحیه بسیج دانشجویی قزوین گفت: بسیج دانشجویی به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین، سید حسن بزرگری در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی ناحیه بسیج دانشجویی قزوین گفت: بسیج دانشجویی Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اسلایدشو » مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور قزوین: اردوهای جهادی یعنی احساس آرامش

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور قزوین: اردوهای جهادی یعنی احساس آرامش

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور قزوین: اردوهای جهادی یعنی احساس آرامش

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین، سید حسن بزرگری در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی ناحیه بسیج دانشجویی قزوین گفت: بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور مرکز قزوین دو گروه تخصصی فرهنگی و عمرانی را به مناطق محروم بخش آبگرم اعزام کرده است.
وی افزود: این دو گروه که متشکل از یک گروه خواهر و یک گروه برادر است در روستای های خسرو آباد، وروق، قهوج و شهید آباد از بخش آبگرم و آوج مشغول خدمت رسانی به مردم این روستا ها هستند.
سید حسن بزرگری با اشاره به این موضوع که هر دانشجویی که به این اردوها آماده باشد قطعا سال بعد هم به این اردو ها خواهد آمد گفت: این اردوهای جهادی و دوری از فضای شهری وباعث ایجاد آرامش در بین دانشجویان شده است.

انتهای پیام./

ارسال یک دیدگاه

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به امام زمان (عج) می باشد توسط بیگ تم

بازگشت به بالا