رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۶
  • کد خبر : ۴۶۱۹
  • مشاهده :  208 بازدید
  • چاپ خبر : مسئول بسیج خواهران دانشگاه آزاد اسلامی تاکستان: خودسازی مهمترین ثمره اردوهای جهادی است

مسئول بسیج خواهران دانشگاه آزاد اسلامی تاکستان: خودسازی مهمترین ثمره اردوهای جهادی است

زینب مظفری مسئول بسیج خواهران دانشگاه آزاد اسلامی تاکستان در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین، اظهار کرد: گروه جهادی روهروان ولایت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی تاکستان در روستای چوزه از توابع آبگرم به مدت یک‌هفته از ۱۰ الی ۱۶ شهریورماه سال جاری در عرصه‌های مختلف خدمات رسانی کردند. […]

زینب مظفری مسئول بسیج خواهران دانشگاه آزاد اسلامی تاکستان در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین، اظهار کرد: گروه جهادی روهروان ولایت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی تاکستان در روستای چوزه از توابع آبگرم به مدت یک‌هفته از ۱۰ الی ۱۶ شهریورماه سال جاری در عرصه‌های مختلف خدمات رسانی کردند.

وی افزود: در عرصه پزشکی، تزریقات و مشاوره ی بهداشتی، غربالگری، پزشک عمومی، مامایی و در عرصه فرهنگی، برگزاری کلاسهای قرآن، احکام،مشاوره ی خانواده، کلاسهای درسی(ریاضی و زبان)،سرود و نقاشی، جشن تکلیف، جشنواره غذا برای اهالی روستا، توزیع بسته‌های مواد غذایی به خانواده‌های نیازمند به صورت پوششی،دادن هدیه به تمام بچه های شرکت کننده در کلاس‌ها از جمله خدماتی بود که توسط گروه رهروان ولایت این دانشگاه ارائه شد.

مسئول بسیج خواهران دانشگاه آزاد اسلامی تاکستان مهمترین هدف برگزاری اردوهای جهادی را سازندگی فردی مطرح کرد و گفت: آغاز این سازندگی، ساختن خود و به عبارتی خودسازی، اولین هدف اردوی جهادی است.

وی خدمت رسانی به مردم محروم و محرومیت زدایی ر ا از دیگر اهداف اردوهای جهادی دانست و بیان کرد: افتخار می کنیم که تلاش‌های جهادگران در این اردوها در راستای رفع مشکلات معیشتی و در جهت محرومیت زدایی از مردم مناطق محروم و بی بهره از امکانات زندگی های شهری است.

مظفری اردوهای جهادی نقش اساسی در غنی سازی اوقات فراغت جوانان و شکل‌گیری و جهت دهی ارزش‌ها، اعتقادات، باورها و رو آوری به فرهنگ بومی و همچنین توجه به اصول و آداب اسلامی و دینی ایفا می کند.

photo_2017-09-16_10-03-46

photo_2017-09-16_10-04-04

photo_2017-09-16_09-58-02

انتهای پیام./

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه