رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - ۰۶:۵۵
  • کد خبر : ۴۷۱۵
  • مشاهده :  99 بازدید
  • چاپ خبر : دولت با اقدام عملی مواضع خود را علیه یاوه‌گویی‌های رئیس جمهور آمریکا نشان دهد

دولت با اقدام عملی مواضع خود را علیه یاوه‌گویی‌های رئیس جمهور آمریکا نشان دهد

سعید ناصرلویی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم‌پزشکی قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین، در خصوص یاوه‌گویی‌های اخیر رئیس جمهور آمریکا علیه ایران اظهار کرد: سیاست‌های خصمانه آمریکا علیه جمهوری اسلامی هرگز تغییر نخواهد کرد فلذا مسئولین امریکا از هر فرصتی برای محدود کردن ایران استفاده می‌کنند. وی افزود: […]

سعید ناصرلویی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم‌پزشکی قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین، در خصوص یاوه‌گویی‌های اخیر رئیس جمهور آمریکا علیه ایران اظهار کرد: سیاست‌های خصمانه آمریکا علیه جمهوری اسلامی هرگز تغییر نخواهد کرد فلذا مسئولین امریکا از هر فرصتی برای محدود کردن ایران استفاده می‌کنند.

وی افزود: حال که برجام به مرگ خود نزدیک می‌شود آمریکا از تحریم سپاه دو هدف را پیگیری می‌کند که آن، ایجاد یک فضای بین المللی علیه سپاه و فشار فکری و اقتصادی به سپاه و ایجاد فضای جدید برای از سرگیری مذاکرات است.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم‌پزشکی قزوین اذعان کرد: در تمام این سالها سپاه پاسداران توسط مراکز استکبار مورد هجمه و تحریم واقع شده ولی سپاه پاسداران با اتکا به قدرت ایمان در تمام زمینه‌ها پیشرفت کرده پس این تحریم‌ها اثر چندانی بر عملکرد سپاه نداشته و ندارد.

ناصرلویی تصریح کرد: مسئولین کشور باید از اینکه صرفا در سخنرانی‌ها موضع بگیرند پرهیز کنند و به صورت عملی اقدامی علیه مواضع آمریکا انجام دهند تا طرف مقابل این پیام را دریافت کنند که مسئولین در اقدام علیه آنان مصمم هستند مثلا به صورت تدریجی تعداد سانتریفیوژها را اضافه کنند.

این مسئول بیان کرد: امریکا به عنوان یک دولت مستکبر به دنبال تغییر رویکرد جمهوری اسلامی است و این ساده اندیشی است که فکر کنیم مشکل آمریکا با ایران در مسائل نظامی یا هسته ای است . پس اگر هم ما دوباره سر مسائل نظامی با آمریکا مذاکره کنیم بعد از مدتی مسئله دیگری را علم خواهند کرد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه