• رهبر انقلاب:خصوصيت بسیج دانشجویی اين است كه از سویی به محيط دانشجويي و ازسويی به سپاه كه نماد مقاومت انقلابي وشجاعانه است تكيه دارد ...
اعزام هزار دانشجو و برپایی موکب در اربعین امام حسین درکشور عراق Reviewed by Momizat on . به گزارش دوم آذر، سید محمد رضا بحرانی مسئول قرارگاه نور ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین در گفتگو با خبرنگار دوم آذر در خصوص اعزام دانشجویان برای پیاده روی اربعی به گزارش دوم آذر، سید محمد رضا بحرانی مسئول قرارگاه نور ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین در گفتگو با خبرنگار دوم آذر در خصوص اعزام دانشجویان برای پیاده روی اربعی Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اسلایدشو » اعزام هزار دانشجو و برپایی موکب در اربعین امام حسین درکشور عراق

اعزام هزار دانشجو و برپایی موکب در اربعین امام حسین درکشور عراق

اعزام هزار دانشجو و برپایی موکب در اربعین امام حسین درکشور عراق

به گزارش دوم آذر، سید محمد رضا بحرانی مسئول قرارگاه نور ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین در گفتگو با خبرنگار دوم آذر در خصوص اعزام دانشجویان برای پیاده روی اربعین گفت: ستاد اربعین دانشگاه های اسان قزوین با دبیری ناحیه بسیج دانشجویی قزوین از تابستان ۱۳۹۶ امورات اجرایی و مقدمات ابتدایی برای انجام این حرکت عظیم را کلید زد.
وی افزود: تا به امروز مجوز حدود ۸۰۰نفر از دانشجویان، اساتید،کارمند و هیئت علمی دانشگاه های استان برای خروج از کشور صادر شده است و پیش بینی مکنیم که این تعداد تا روز آخر ثبت نام به ۱۰۰۰ نفر نیز برسد.
مسئول قرارگاه نور ناحیه بسیج دانشجویی قزوین در ادامه گفت: اقدامی که برای اولین بار در ستاد اربعین دانشگاهیان استان صورت گرفته، اعزام خواهران دانشجو، کارمند،اساتید و هیئت علمی دانشگاه های استان به این سفر معنوی است.
سید محمد رضا بحرانی با اشاره به اهمیت خدمات رسانی به زائرین اربعین گفت: اقدامات مهمی برای دادن خدمات به افراد اعزامی و یا زائرین از سوی ستاد اربعین دانشگاه هیان استان صورت گرفته است. یکی از اقدامات، ساخت موکب بهداشتی و درمانی در شهر کربلا است.
این موکب در ایام پیاده روی عظیم اربعین به تمامی زائرین خدمات رسانی میکند. خدمات این موکب شامل پزشکی، دندانپزشکی، مامایی و فوریت های پزشکی است که به مدت ۱۵ روز در شهر کربلا برپا است.
این مسئول در خصوص اعزام دانشجویان گفت: با یاری خداوند این کاروان روز ۱۳ آبان اعزام میشود و تقریبا به مدت هشت شبانه روز به طول می انجامد.

انتهای پیام./

ارسال یک دیدگاه

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به امام زمان (عج) می باشد توسط بیگ تم

بازگشت به بالا