رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۴ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۰
  • کد خبر : ۴۷۹۶
  • مشاهده :  114 بازدید
  • چاپ خبر : چشم انداز بسیج دانشجویی تحول دانشگاه اسلامی و احیای تمدن اسلامی می باشد

چشم انداز بسیج دانشجویی تحول دانشگاه اسلامی و احیای تمدن اسلامی می باشد

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین: چشم انداز بسیج دانشجویی تحول دانشگاه اسلامی و احیای تمدن اسلامی می باشد مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین گفت: چشم انداز بسیج دانشجویی تحول دانشگاه اسلامی و احیای تمدن اسلامی می باشد و لذا بسیج دانشجویی باید در زمینه ی علمی مطالبه گری، برنامه ریزی و حرکت کند، […]

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین:
چشم انداز بسیج دانشجویی تحول دانشگاه اسلامی و احیای تمدن اسلامی می باشد
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین گفت: چشم انداز بسیج دانشجویی تحول دانشگاه اسلامی و احیای تمدن اسلامی می باشد و لذا بسیج دانشجویی باید در زمینه ی علمی مطالبه گری، برنامه ریزی و حرکت کند، و اجازه ندهد دانشگاه از مسیر علمی و اصلی خود خارج شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین، مراسم عزاداری ایام پایانی ماه صفر با حضور مهدی برزگر مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین، حجت‌الاسلام قدس مدرس حووزه و دانشگاه، روسا،معاونین،کارمندان و دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی بنیاد شهید عصر دیروز به همت بسیج دانشجویی این دانشگاه برگزار شد.

در این مراسم مهدی برزگر مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین اظهار کرد: بسیج دانشجویی تنها قشری است که به دستور شخص امام خمینی(ره) تشکیل شد و امام (ره ) با آینده نگری که داشت فرمود: باید بسیج دانشجویی و طلبه ایجاد شود تانسل های بعد را تربیت کند.
برزگر بیان کرد: آرمان بسیج دانشجویی تشکیل حکومت جهان اسلام، استقرار عدالت علوی و اصول تغییر ناپدیر نه شرقی، نه غربی است.

وی اضافه کرد: چشم انداز بسیج دانشجویی تحول دانشگاه اسلامی و احیای تمدن اسلامی می باشد و لذا بسیج دانشجویی باید در زمینه ی علمی مطالبه گری، برنامه ریزی و حرکت کند، و اجازه ندهد دانشگاه از مسیر علمی و اصلی خود خارج شود.

این مسئول اخلاق را مهم ترین ابزار کار تشکیلاتی دانست و هدف از تشکیل مجموعه بسیج را جذب حداکثری افراد عنوان کرد.
برزگر با اشاره به سخنان اخیر ترامپ تصریح کرد: ترامپ با این سخنانش چهره منفور خودش را برای ملت و مردم به نمایش گذاشت، ما از این صحبت‌ها ناراحت شدیم چراکه صحبت‌های چندساله دولت تدبیر و امید به هدر رفت و به نتیجه نرسید اما خوشحالیم که حقانیت ما ثابت شد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان قزوین در ادامه خاطرنشان کرد: امیدواریم از عملکرد دولت یازدهم تجربه بگیریم و این درس بزرگی برای دولتمردان باشد که با تکیه‌بر توان داخل و محور قرار دادن اقتصاد مقاومتی بتوانیم مشکل صنعت، اشتغال و ازدواج را حل کنیم و در پایان دولت دوازدهم شاهد کارنامه درخشان باشیم.

انتهای پیام./

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه