رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱ آذر ۱۳۹۶ - ۰۶:۳۱
  • کد خبر : ۴۸۰۸
  • مشاهده :  939 بازدید
  • چاپ خبر : پیام ریاست دانشگاه رجا بمناسبت آغاز هفته بسیج

پیام ریاست دانشگاه رجا بمناسبت آغاز هفته بسیج

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ناحیه بسیج دانشجویی قزوین،پیام ریاست دانشگاه رجا بمناسبت آغاز هفته بسیج ((بسیج دانشجویی یکی از ارزنده‌ترین یادگارهای امام راحل بزرگوار ما است. ۱۳۷۷/۰۷/۱۴.مقام معظم رهبری)) آغاز هفته بسیج مصادف با ایام مبارک ماه سرور اهل بیت ماه ربیع الاول و همچنین پایان کار شجره خبیثه تکفیری داعش و مطابق با […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ناحیه بسیج دانشجویی قزوین،پیام ریاست دانشگاه رجا بمناسبت آغاز هفته بسیج

((بسیج دانشجویی یکی از ارزنده‌ترین یادگارهای امام راحل بزرگوار ما است. ۱۳۷۷/۰۷/۱۴.مقام معظم رهبری))
آغاز هفته بسیج مصادف با ایام مبارک ماه سرور اهل بیت ماه ربیع الاول و همچنین پایان کار شجره خبیثه تکفیری داعش و مطابق با فرمایش رهبری معظم که بحق بسیج مکتبی ترین و مردمی ترین نیروهای مقاومت جهانی هستند یادآور رشادتهای بسیجیان عزیز در تمامی عرصه های فرهنگی و جهادی است که در تمامی مراحل انقلاب اسلامی تا کنون هر جا نیاز به حضور مردان مرد احساس گردید در خط مقدم در تمامی عرصه ها جانفشانی کردند ایامی مبارک و فرخنده است .

به همین مناسبت و با گرامیداشت نام و یاد شهدای عزیز مدافع حرم هفته بسیج را خدمت تمامی اساتید ،همکاران و دانشجویان محترم بخصوص بسیجیان عزیز تبریک و تهنیت عرض نموده از خداوند متعال موفقیت های روزافزون در تمامی عرصه ها برای عزیزان خواستارم. امید آنکه همواره تفکر بسیجی و حس همدلی و همکاری توام با نگرش جهادی راهگشایمان در تمامی امور باشد.

و من ا.. توفیق
دکتر آرش حاجی کریمی
ریاست دانشگاه رجا

انتهای پیام./

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه