رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۴
  • کد خبر : ۴۹۰۲
  • مشاهده :  34 بازدید
  • چاپ خبر : ویژه برنامه روز دانشجو در دانشگاه فرهنگیان قزوین با اسقبال بی نظیر دانشجویان برگزار شد

ویژه برنامه روز دانشجو در دانشگاه فرهنگیان قزوین با اسقبال بی نظیر دانشجویان برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین، ویژه برنامه روز دانشجو عصر امروز با سخنرانی دکتر سجاد صدیقی مسئول بسیج دانشگاه فرهنگیان در رابطه با سیر تشکل‌های دانشجویی و دانشگاه فرهنگیان با حضور ریاست و معاونین دانشگاه، مهدی برزگر مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان و دانشجو معلمان این دانشگاه در سالن آمفی […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین،

ویژه برنامه روز دانشجو عصر امروز با سخنرانی دکتر سجاد صدیقی مسئول بسیج دانشگاه فرهنگیان در رابطه با سیر تشکل‌های دانشجویی و دانشگاه فرهنگیان با حضور ریاست و معاونین دانشگاه، مهدی برزگر مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان و دانشجو معلمان این دانشگاه در سالن آمفی تئاتر شهید رجایی دانشگاه فرهنگیان برگزار شد.

دکتر سجاد صدیقی در این مراسم ضمن گرامیداشت هفته بسیج و روز دانشجو اظهار کرد: ما باید شهدای خط امام(ره) را الگو قرار دهیم و از آنها صیانت کنیم.
وی با بیان اینکه قرآن کریم تضاد و تنافی بین عقیده و عمل را مردود شمرده است، تصریح کرد: شیعه بودن و اعتقاد به آن باید در عمل هویدا شود.

photo_۲۰۱۷-۱۲-۰۴_۱۷-۴۸-۳۸

این کارشناس تربیتی با تاکید بر اینکه حقیقت انقلاب را باید از موسس آن جویا شد، خاطرنشان کرد: عده‌ای انقلاب را آنطور که به مزاجشان خوش می‌آید را تعبیر و تفسیر می‌کنند.
صدیقی با انتقاد از عملکرد صداو سیما ابراز داشت: مگر موسس این انقلاب امام راحل نیست؟ پس چرا فقط موقع انتخابات آن هم گزیده ای از سخنان امام راحل را که به نفع خودشان برمی‌گردد پخش می‌کنند در حالی که باید سخنان ایشان در تمامی ابعاد تبیین شود.
وی در ادامه گفت: چرا صدا و سیما صحبت هایی که امام راحل در مورد فقرا می فرمایند و مسئولین جامعه را موظف به رسیدگی به آنها می داند پخش نمی‌کند؟

این استاد دانشگاه بیان کرد: متاسفانه برخی از مسئولین ما افراد مقدس نمایی هستند که به دنبال منافع شخصی خودشان بوده که نسبت به امور جامعه بی‌تفاوت هستند وهیچ گاه برای مردم و رسیدگی به منافع شان کاری انجام نخواهند داد.
صدیقی با اشاره بر اینکه دانشجو معلمان رسالت بزرگی بر دوش خود دارند تبیین کرد: هر دانشجویی می‌تواند در جامعه موثر باشد ولی دانشجوی تربیت معلم صدبرابر تاثیرگذارتر است نقشی که شما دانشجو معلم ها در جامعه دارید هیچ دانشگاه دیگری نخواهد داشت چون کار شما تعلیم و تربیت انسان‌ها است و حیات انقلاب به شما دانشجو معلمان وابسته است.
گفتنی است این مراسم به همت بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان به مناسبت روز دانشجو و سالروز میلاد نبی اکرم(ص) و امام صادق(ع) برگزار شد.

شایان ذکر است اجرای تئاتر، مولودی خوانی و تقدیر از نخبه‌گان بسیجی، علمی، ورزشی، فرهنگی و هنری پایان بخش این مراسم بود.
انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه