رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۱
  • کد خبر : ۴۹۱۸
  • مشاهده :  37 بازدید
  • چاپ خبر : ویژه‌برنامه روز دانشجو در دانشگاه غزالی قزوین برگزار شد

ویژه‌برنامه روز دانشجو در دانشگاه غزالی قزوین برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین، ویژه برنامه رو دانشجو ظهر امروز ۱۴آذرماه به همت بسیج دانشجویی دانشگاه غیرانتفاعی قزوین با حضور دکتر نیک نام رئیس دانشگاه غزالی، حجت الاسلام احمدی نماینده ولی فقیه در این دانشگاه، اکبری معاونت فرهنگی دانشگاه، تواضعی مسئول تعلیم و تربیت ناحیه بسیج دانشجویی استان، افشاری […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین،

ویژه برنامه رو دانشجو ظهر امروز ۱۴آذرماه به همت بسیج دانشجویی دانشگاه غیرانتفاعی قزوین با حضور دکتر نیک نام رئیس دانشگاه غزالی، حجت الاسلام احمدی نماینده ولی فقیه در این دانشگاه، اکبری معاونت فرهنگی دانشگاه، تواضعی مسئول تعلیم و تربیت ناحیه بسیج دانشجویی استان، افشاری مسئول تشکیلات ناحیه بسیج دانشجویی استان، اساتید، کارمندان و دانشجویان دانشگاه در این دانشگاه برگزار شد.

نیک نام رئیس دانشگاه غزالی قزوین در این مراسم با بیان اینکه جوامع امروز به سه دسته استعمارگر، استعمارزده و انقلابی تقسیم می شود، اظهار کرد: جامعه انقلابی جامعه ای است که می خواهد آزاد زندگی کند و زیر بار بندگی و بردگی سلطه گران نرود.
وی جامعه متحول را نیازمند انسان متحول دانست و عنوان کرد: از جمله ویژگی های کشورهای انقلابی آینده نگری، ارزشی، ساده زیستی و کلیت و تمامیت حرکت رشد است.

اکبری معاونت فرهنگی دانشگاه غزالی قزوین در ابتدای این مراسم ضمن تبریک روز دانشجو اظهار کرد: روز دانشجو در تاریخ سیاسی کشور ما جایگاه ویژه ای دارد.
وی با بیان اینکه دانشجو باید مطالبه گر و آرمان گرا باشد فزود: دانشجویان خط امام (ره) که لانه جاسوسی را تسخیر کردند آرمان گرا بودند.
معانت فرهنگی این دانشگاه بیان کرد: دانشجو باید آرمان گرایی را در دانشگاه زنده نگه دارد و برای رسیدن به اهداف مثبت تلاش و این روحیه را حفظ کند.
اکبری با اشاره بر اینکه دانشجو صنعت و هویت یک جامعه است گفت: دانشجو باید نسبت به مسائل سیاسی و فرهنگی جامعه آگاه باشد و اهل مطالعه و در این رابطه اطلاعات کافی داشته و موضع گیری داشته باشد.
وی با توجه به اینکه ارکان تحلیل و تفسیر در دانشگاه بسیار مهم است، اظهار کرد: دانشجو باید به اوضاع کشور نگاه تحلیلی و مفسرانه داشته باشد.
گفتنی است مولودی خوانی، اجرای مسابقه، پخش کلیپ از دیگر بخش‌های این مراسم بود.
انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه