رفتن به بالا
  • پنج شنبه - ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۵
  • کد خبر : ۴۹۴۲
  • مشاهده :  9 بازدید
  • چاپ خبر : ویژه برنامه جشن روز دانشجو در دانشگاه غیاث الدین جمشید کاشانی آبیک با استقبال دانشجویان برگزار شد

ویژه برنامه جشن روز دانشجو در دانشگاه غیاث الدین جمشید کاشانی آبیک با استقبال دانشجویان برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین: ویژه برنامه جشن روز دانشجو در دانشگاه غیاث الدین جمشید کاشانی آبیک با استقبال دانشجویان برگزار شد این مراسم با حضور رییس دانشگاه،معاونین،فرمانده سپاه شهرستان آبیک جناب سرهنگ لطفی زاده،شهردار آبیک و مسئولین شهرستان همچنین معاونین ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین انجام شد. یاد آور […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین:

ویژه برنامه جشن روز دانشجو در دانشگاه غیاث الدین جمشید کاشانی آبیک با استقبال دانشجویان برگزار شد

این مراسم با حضور رییس دانشگاه،معاونین،فرمانده سپاه شهرستان آبیک جناب سرهنگ لطفی زاده،شهردار آبیک و مسئولین شهرستان همچنین معاونین ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین انجام شد.

یاد آور میشود:سرهنگ لطفی زاده باذکر شاخصه های انقلابی گری و پیشرفت جامعه و رشد جمهوری اسلامی ایران به سخنرانی پرداختند.درادامه ایشان معضل بیکاری امروز جوانان جامعه را عملیاتی نشدن رابطه علم و صنعت به معنای واقعی در دانشگاه و صنعت ذکرکردند و یاد آور شدند یکی ازمولفه های قدرت درهمه کشورها علم و قرین شدن علم با صنعت در راستای پیشرفت آن کشور وجامعه است.
یکی ازوظایف مهم دانشجو کسب علم وعلم اندوزی است و ازدیگر وظایف دانشجو به فرموده ای امامین انقلاب مطالبه گری است و دانشجو باید آگاهانه و با بصیرت در میدان حاضر باشد و با رعایت انصاف و منطق رسالت خود که همانا مطالبه حقوق مظلومین را در دستور کار قرار دهد،یعنی همان نقش موذنی انقلاب را ایفا نماید.،دانشگاهیان عزیز باید تمام توان و تلاش خود را در اسلامی شدن دانشگاه ها به کار برند تا در آینده با تکیه بر علوم انسانی اسلامی بیش از این شاهد وجود جوانان و مدیران با بصیرت مومن ،انقلابی و جهادی در جامعه باشیم ان شاالله.

قابل ذکر است:انتهای برنامه با مولودی خوانی واهدای جوایز به صورت قرعه کشی به دانشجویان وقرائت حکم مسئول بسیج دانشگاه توسط مسئول بازرسی ناحیه بسیج دانشجویی پایان یافت.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه