رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۸
  • کد خبر : ۴۹۷۴
  • مشاهده :  193 بازدید
  • چاپ خبر : بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی شال سرمداران کاخ سفید را محکوم کرد

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی شال سرمداران کاخ سفید را محکوم کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین؛ بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی شال طی بیانیه‌ای به رسمیت شناختن بیت‌المقدس به‌عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی از سوی سردمداران کاخ سفید را محکوم و این اقدام نابخردانه را فتنه‌ای بزرگ علیه امت اسلامی دانست. متن بیانیه به شرح زیر است: بسمه تعالی مسئله ‏ي غزه […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین؛ بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی شال طی بیانیه‌ای به رسمیت شناختن بیت‌المقدس به‌عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی از سوی سردمداران کاخ سفید را محکوم و این اقدام نابخردانه را فتنه‌ای بزرگ علیه امت اسلامی دانست.
متن بیانیه به شرح زیر است:

بسمه تعالی
مسئله ‏ي غزه كه شما مشاهده مي كنيد، اين بخشي از ظاهر قضيه است، باطن قضيه عبارت است از اين كه دستگاه استكبارِ بي ‏اعتقاد به همه‏ ي اصول انساني، مايل است اين منطقه‏ ي خاورميانه، اين منطقه‏ي حساس را كه پر از ثروت و حساسيت گوناگون جغرافيائي و اقتصادي است، در اختيار بگيرد؛ در مشت بگيرد. وسيله ‏اش هم اسرائيل غاصب است؛ صهيونيستهاي مسلط بر فلسطين اشغالي.
(امام خامنه‌ای)
این سئوال مهم مطرح می شود که جرم مردم فلسطین چه بوده است؟ آن ها چه کرده اند که باید خانه و کاشانه ی آنها ویران و جان و مال و ناموسشان حلال شود؟
قرآن می فرماید:
“أَنْ تُؤْمِنُوا بِاللَّهِ رَبِّکُم”
تنها جرم آن ها این است که مومنند. تنها گناه آن ها این است که به خدای یگانه ایمان آورده اند
رئیس‌جمهوری آمریکا اعلام کرد که کشورش قدس را به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی به رسمیت شناخته و سفارت خود را از تل‌آویو به این شهر انتقال می‌دهد.
مقام معظم رهبری در جواب ترامپ فرمودند: اینکه آن‌ها (صهیونیست‌ها) ادعا می‌کنند می‌خواهند قدس را پایتخت فلسطین اشغالی اعلام کنند، از عجز و ناتوانی آنهاست.
ایشان وحدت امت اسلامی و ایستادگی در مقابل صهیونیسم و دیگر دشمنان اسلام را علاج دردهای دنیای اسلام و راه رسیدن به قدرت و عزت برشمردند و تأکید کردند: مسئله فلسطین امروز در رأس مسائل سیاسی امت اسلام است و همه موظفند برای آزادی و نجات ملت فلسطین تلاش و مجاهدت کنند.
بیانات مقام معظم رهبری:شجاعت و بيداري و فداكاري و ايثار و جهاد جوانان مؤمن در لبنان، تو دهن نه فقط اسرائيل، بلكه تو دهن آمريكا و همه ‏ی پشتيبانانشان و دنباله‏ روهاشان زدو خواهد زد . قضيه ی غزه هم از همين قبيل است.
آمریکا که از نابودی داعش ناراحت است و اسرائیل را در شرف نابودی می بیند می خواهد که با اعلام قدس به عنوان پایتخت اسرائیل پایه های این حکومت را قوی بگرداند ولی آمریکا واسرائیل و تمام همپیمانشان باید بدانند که ما بسیجیان و جان برکفان رهبر تا آخرین قطره ی خون خود از اسلام و قدس حفاظت و حمایت می کنیم
همان طور که داعش با جان فشانی سربازان رهبر در منطقه ریشه کن شد با جان فشانی سربازان تشنه شهادت ، به وجود آوردندگان داعش را نیز از روی کره ی خاکی محو خواهیم کرد
ما همانند رهبر فرزانه اسلام که سخن از نابود شدن اسرائیل تا ۲۵ سال آینده زدن این کلام را جامعه ی عمل خواهیم پوشاند.
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شال با آگاهی به تمام خباثت های صهیونیست و آمریکااین اقدام بی شرمانه را محکوم می کند و امید داریم به همت جوانان مرز و بوم اسلامی این لکه ی ننگ از صفحه ی روزگار محو شود.
والسلام علی من اتبع الهدی
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد واحد شال

انتهای پیام./

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه