رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۴
  • کد خبر : ۵۰۴۷
  • مشاهده :  229 بازدید
  • چاپ خبر : بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان قزوین به مناسبت فرا رسیدن ۲۲ بهمن

بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان قزوین به مناسبت فرا رسیدن ۲۲ بهمن

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین، بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان قزوین به مناسبت چهلمین بهار انقلاب اسلامی بیانیه‌ای به شرح ذیل صادر کردند: ونُرِيدُ أَن نَّمُنَّ عَلَى الَّذِينَ اسْتُضْعِفُوا فِي الْأَرْضِ وَنَجْعَلَهُمْ أَئِمَّةً وَنَجْعَلَهُمُ الْوَارِثِينَ اراده ما بر این است که برمستضعفان روی زمین منت بگذاریم و آنها را پیشوایان […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین، بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان قزوین به مناسبت چهلمین بهار انقلاب اسلامی بیانیه‌ای به شرح ذیل صادر کردند:

ونُرِيدُ أَن نَّمُنَّ عَلَى الَّذِينَ اسْتُضْعِفُوا فِي الْأَرْضِ وَنَجْعَلَهُمْ أَئِمَّةً وَنَجْعَلَهُمُ الْوَارِثِينَ

اراده ما بر این است که برمستضعفان روی زمین منت بگذاریم و آنها را پیشوایان و وارثین زمین قرار دهیم، و حکومت آنها را در زمین پابرجا بسازیم.

( سوره قصص/آیه ۵)

پيروزی انقلاب اسلامی در ۲۲ بهمن ماه سال ۱۳۵۷ بدون شک معجزه‌ای الهی بود كه به دست مردی از سلاله پاک رسول خدا صلی الله عليه و آله وسلم و با تكيه بر قدرت خروشان ملت مومن و آزادی خواه ايران به انجام رسيد و چشم اميد مسلمانان، مظلومان و مستضعفان جهان را به خود خيره ساخت.

۲۲بهمن، روزِ تجلی اتحاد ملی و وحدت اقشار مردم با گرايش های مختلف سياسی و سلايق متفاوت است كه حول محور ولايت فقيه، برای حفظ «استقلال،آزادی و جمهوری اسلامی» درحركت و تكاپو است.

استکبارجهانی به سرکردگی آمریکای دون علیه ایران شعار سرداده است، مارا تهدید میکنند و از گزینه های روی میزشان سخن میگویند اما آرزوی استحاله ایران را رئیس جمهوران آمریکا به گور خواهند برد.

روز ۲۲ بهمن، نماد قيام ملت سر افراز ايران اسلامی عليه استكبار جهانی و مزدوران داخلی آنان است. روزی است که در مقابل یاوه گویی های آمریکا و منافقان کور دل ، مردم ایران بر می خیزند و بی شک انقلابی دیگر را رقم می زنند .

يادآوري يوم الله ۲۲ بهمن يعنی يادآوری رشادت ها و فداكاری ها و شهادت طلبی های ملتی منسجم و خداجوی و پيرو ولايت و رهبری كه با ايثار خون خود ثابت كردند كه “خون بر شمشير و حق بر باطل پيروز است”

درشرايطی كه دشمنان و بدخواهان ملت ايران ، به زعم خود تلاش می كنند ملت ايران را از رسيدن به قله های رفيع علم و فناوری و پيشرفت بازدارند مردم هميشه درصحنه و حماسه آفرين ايران اسلامی، در ميثاقی دوباره با آرمانهای امام عظيم الشان و بنيانگذار كبير انقلاب اسلامی و در لبيك به فرامين رهبر معظم انقلاب اسلامی ايران، بار ديگر با حضور باشكوه در راهپيمايي يوم الله ۲۲ بهمن، دشمن را نا اميد كرده و پيام بيداری و آگاهی و مبارزه با ظلم و استكبار و صهيونيسم را در سرتاسر ايران اسلامی طنين انداز خواهند نمود و مشت محكمی بر دهان دشمنان و معاندان داخلی و خارجی خواهند زد.

دانشجو معلمان بسیجی دانشگاه فرهنگیان استان قزوین به عنوان قطره ای از اقيانوس بی كران امتِ به پا خواستهِ ی ايران اسلامی، با تأسی از مقتدای خويش مقام عظمای ولايت به پاس گرامی داشت سالگرد انقلاب شكوهمند اسلامی ، مشتاقانه همگام با مردم با حضوری منسجم و موثر در راهپيمايی ۲۲ بهمن شركت نموده و بار ديگر به مستكبرين عالم اعلام می نمايند كه بر حراست و صيانت از انقلاب اسلامی و دستاوردهای ارزشمند آن تا پای جان ايستاده و دشمنان بی هويت و سرگردان اين انقلاب الهی را به خاکِ ذلت خواهند کشید .

از نهضت قاطعانه ی روح الله
شُد دست ستمگران ز ایران کوتاه
با دست تُهی و این همه پیروزی
لا حول و لا قوة الا بالله

بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان قزوین

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه