رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۷:۴۳
  • کد خبر : ۵۰۳۴
  • مشاهده :  235 بازدید
  • چاپ خبر : مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه پیام‌نور قزوین معرفی شد

مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه پیام‌نور قزوین معرفی شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین، مراسم تکریم و معارفه مسئول سابق و جدید خواهر بسیج دانشجویی دانشگاه پیام‌نور قزوین با حضور دکتر نبئی رئیس دانشگاه پیام نور قزوین ، لباف معاون فرهنگی دانشگاه، مهدی برزگر مسئول بسیج دانشجویی استان، معاونت خواهران ناحیه بسیج دانشجویی و جمعی از دانشجویان بسیجی خواهر […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین، مراسم تکریم و معارفه مسئول سابق و جدید خواهر بسیج دانشجویی دانشگاه پیام‌نور قزوین با حضور دکتر نبئی رئیس دانشگاه پیام نور قزوین ، لباف معاون فرهنگی دانشگاه، مهدی برزگر مسئول بسیج دانشجویی استان، معاونت خواهران ناحیه بسیج دانشجویی و جمعی از دانشجویان بسیجی خواهر و برادر این دانشگاه در سالن جلسات دانشگاه پیام‎‌نور قزوین برگزار شد.

تقی نبئی رئیس دانشگاه پیام‌نور قزوین در این مراسم ضمن تبریک ایام الله دهه‌ی فجر و تسلیت ایام فاطمیه اظهار کرد: از دانشجویان بسیجی که دغدغه نظام، انقلاب و امام و رهبری انتظار می‌رود در حوزه کارآفرینی، اشتغال، امور جوانان که در سال تولید و اشتغال-اقتصاد مقاومتی که هستیم بیشتر شود.

وی افزود: دانشجویان بسیجی نشان دادند که همیشه توان و انگیزه مضاعفی نسبت به سایر دانشجویان دارند بتوانند در این زمینه‌ها پیش قراول باشد و مسیر روشنی برای سایر دانشجویان ایجاد شود.

این مسئول بیان کرد: من به‌عنوان یک مسئول و شهروند احساس خوبی از آمار اشتغال جوانان ندارم وقتی می‌بینم جوان ما با امید و آرزو تمامی مراحل را طی کرده و با حّسن نیت کاری را انجام دهد ولی فرصت‌ها در اختیارش نیست و عملا سرخورده شده و دشمن از این ضعف‌ها سوءاستفاده کرده و این جوانان را بر علیه نظام و انقلاب تحریک کنند.

نبئی ادامه داد: فضایی در دانشگاه برای فعالیت و طراحی شرکت‌های دانش بنیان در نظر گرفته شده و از دوستان بسیجی دانشگاه پتانسیل خاصی در اختیار دارند در این زمینه هم پیشرو باشند و بخشی از اشتغال خود و دوستانشان را که نگرانی شغلی دارند جبران کنند.

مهدی برزگر مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین گفت: نقش خواهران بسیجی در دانشگاه‌ها فراتر از نقش برادران بسیجی است. خواهران اگر همسنگران و هم دانشگاهیان خود را به خوبی تربیت کنند در آینده مدیران و معلمان خوبی تربیت می‌شود چرا که اولین نقش یک زن همسرداری و تربیت فرزند می‌باشد.

لباف معاون فرهنگی دانشگاه پیام‌نور قزوین در ادامه این مراسم عنوان کرد: شورای فرهنگی دانشگاه صندوقی تحت عنوان “صندوق دانشجویان مستعد” به زودی افتتاح و از این ضندوق به دانشجویی که بضاعت پرداخت شهریه را ندارند کمک می‌شود.

در پایان این مراسم ضمن تقدیر از پریسا مهرانی مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه پیام‌نور قزوین، فاطمه محمدخانی طی حکمی به‌عنوان مسئول جدید بسیج دانشجویی این دانشگاه معرفی شد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه