رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۶:۱۹
  • کد خبر : ۵۰۹۱
  • مشاهده :  70 بازدید
  • چاپ خبر : اعزام ۳۰۰۰ نفر از دانشجویان قزوین به مناطق عملیاتی جنوب کشور

اعزام ۳۰۰۰ نفر از دانشجویان قزوین به مناطق عملیاتی جنوب کشور

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین، سیدمحمدرضا بحرانی مسئول قرارگاه نور بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار سازمان بسیج دانشجویی در خصوص اعزام دانشجویان به مناطق عملیاتی جنوب کشور اظهار کرد: ۳۰۰۰نفر از دانشجویان دانشگاه‌های استان به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس اعزام می‌شوند. وی افزود: در […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین، سیدمحمدرضا بحرانی مسئول قرارگاه نور بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار سازمان بسیج دانشجویی در خصوص اعزام دانشجویان به مناطق عملیاتی جنوب کشور اظهار کرد: ۳۰۰۰نفر از دانشجویان دانشگاه‌های استان به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس اعزام می‌شوند.

وی افزود: در بحث اعزام دانشجویان به اردوهای راهیان نور، اولویت با دانشجویانی است که برای نخستین بار است که می خواهند به این اردو بروند و طبق برآورد هزینه به ازای هر دانشجو ۳۴۰ هزار تومان است که سهم دانشجو ۳۰ هزار تومان و مابقی هزینه به عهده دانشگاه و سپاه است.

مسئول قرارگاه‌نور بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین عنوان کرد: دانشجویان در غالب هشت کاروان از ۱۲ تا ۲۸ اسفنده ماه به مناطق جنوب اعزام می شوند و هر دوره پنج روزه است و از مناطق دوکوهه، فکه، فتح المبین، هویزه، طلاییه، معراج شهدا، شلمچه،علقمه، اروند رود و پاسگاه زید بازدید می کنند.

بحرانی هدف از برگزاری راهیان نور را انتقال فرهنگ مجاهدت‌ و ارزش‌های دفاع مقدس به نسل جدید مطرح کرد و گفت: سعی شده است در اردوهای راهیان نور از روحانیون جوان و با تجربه استفاده شود تا بتوانتد با قشر جوان ارتباط بگیرند.

وی تصریح کرد: باتوجه به هجمه‌های دشمنان انقلاب مبنی بر کم رنگ کردن ارزشهای جمهوری اسلامی و دفاع مقدس اردوی راهیان نور می‌تواند این هجمه‌ها را خنثی کند.

مسئول قرارگاه‌نور بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین با اشاره به منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: با توجه به بیانات رهبری در رابطه با ثروت دفاع مقدس و استفاده از فناوری برای حفظ این ثروت که این فناوری راهیان نور هست باید این فرمایشات رهبر معظم انقلاب را جامه‌ی عمل بپوشانیم و هرچه پررنگ‌تر و با صلابت‌تر این اردوها را برگزار کنیم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه