• رهبر انقلاب:خصوصيت بسیج دانشجویی اين است كه از سویی به محيط دانشجويي و ازسويی به سپاه كه نماد مقاومت انقلابي وشجاعانه است تكيه دارد ...
آرمان‌های شهدا را فراموش نکنیم Reviewed by Momizat on . به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین، حسن بذرگری مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه ‌پیام‌نور قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار این پایگاه اظهار کرد: ار به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین، حسن بذرگری مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه ‌پیام‌نور قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار این پایگاه اظهار کرد: ار Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اسلایدشو » آرمان‌های شهدا را فراموش نکنیم

آرمان‌های شهدا را فراموش نکنیم

آرمان‌های شهدا را فراموش نکنیم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین، حسن بذرگری مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه ‌پیام‌نور قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار این پایگاه اظهار کرد: اردوهای راهیان‌نور با هدف ترویج فرهنگ دفاع مقدس و یادآوری ایثارگری‌ها و رشادت‌های شهدا و رزمندگان در دفاع از مرزهای اعتقادی و جغرافیایی میهن اسلامی برگزار می‌شود.

وی افزود: الهام‌گیری از رشادت‌های رزمندگان و تحکیم پیوند ارزشی و فرهنگی نسل‌های امروز از پیامدهای اردوهای راهیان‌نور است.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام‌نور قزوین بیان کرد: شهدا کشور و ناموس ما را حفظ کردند و به خاطر ما جنگیدند لذا ما وظیفه داریم راه شهدا را ادامه دهیم و به وظایف علمی و پزوهشی خود عمل و از انقلاب اسلامی حمایت کنیم.

بذرگری با بیان اینکه همه ما باید ادامه دهنده راه شهدا باشیم گفت: خودمان را ملزم به ادامه راه و اهداف مقدس شهدا کنیم. شهدا با تیر و تفنگ از دین و کشور محافظت می‌کردند و ما باید با علم خودمان راهشان را ادامه دهیم.

وی با تاکید بر اینکه شهدا در مسیر اعتلای کلمه الله گام برداشتند خاطرنشان کرد: امروز ما وظیفه داریم با راهنمایی‌های ولی امر مسلمین جهان، راه شهدا را ادامه داده و آرمان های آنها را فراموش نکنیم.

این مسئول پیاده‌روی اربعین حسینی و راهیان‌نور را از مهمترین برنامه‌های فرهنگی کشور عنوان کرد و گفت: هر ساله برنامه‌های متنوع فرهنگی بسیاری در سطح کشور انجام می‌شود که پیاده‌روی اربعین حسینی و راهیان‌نور از پربازده‌ترین برنامه‌هایی هستند که متقاضی زیادی دارند و برای چنین برنامه‌هایی هر چه هزینه شود کم است.

بذرگری تبیین کرد: مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس نه تنها به معدنی از طلا بلکه ارزش آن بیش از طلا است و چنانکه معدن با ارزشی را جز با راهیان نور به راحتی نمی توان استخراج کرد.

انتهای پیام/

ارسال یک دیدگاه

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به امام زمان (عج) می باشد توسط بیگ تم

بازگشت به بالا