رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۶:۱۵
  • کد خبر : ۵۱۰۸
  • مشاهده :  247 بازدید
  • چاپ خبر : خودباوری و تکیه بر توان داخل رمز موفقیت رزمندگان دوران دفاع مقدس بود

خودباوری و تکیه بر توان داخل رمز موفقیت رزمندگان دوران دفاع مقدس بود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین، حجت الاسلام محبی نماینده ولی فقیه دانشگاه پیام نور قزوین در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه با اشاره بر اینکه راهیان نور سفری به سوی معنویت است اظهار کرد: تمام این عالم تجلی نور الهی است و این در راهیان نور بیشتر نمایان […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین، حجت الاسلام محبی نماینده ولی فقیه دانشگاه پیام نور قزوین در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه با اشاره بر اینکه راهیان نور سفری به سوی معنویت است اظهار کرد: تمام این عالم تجلی نور الهی است و این در راهیان نور بیشتر نمایان است.

وی افزود: وقتی در این فضای معنویات قرار می گیریم جان و دل آدمی با توسل به این شهدای بزرگوار و رشادت هایی که در این منطقه ایجاد شد ما را به این نور الهی نزدیک می کند و در “انا لله و انا الیه راجعون” منبع و خاستگاه نور خودش را به یک فضای آسمانی شدن نزدیک می بیند.

نماینده ولی فقیه دانشگاه پیام نور قزوین بیان کرد: باید از فضای معنوی ای که در راهیان نور وجود دارد برای رشد و تعالی این فرصت ها را مغتنم بشماریم و بهره بیشتر کنیم.

محبی با بیان اینکه اصالت وجود انسان روح است گفت: این اصالت زمانی می تواند جایگاه خودش را پیدا کند که در یک فضای روحانی قرار بگیرد.

وی ادامه داد: اصالت وجود روح انسان با حضور در این سرزمین به تجلی،و خلاقیت نقطه هایی رسید تا وقتی در اینجا قرار میگیریم یک بخشی از آن خلاقیت رفتاری می بینیم که از هر انرژی رساتر و تاثیرگذارتر است.

این مسئول خودباوری و تکیه بر توان داخلی را رمز موفقیت رزمندگان در دوران دفاع مقدس دانست و خاطرنشان کرد: رزمندگان بزرگ اسلام در هشت سال جنگ تحمیلی و تحریم ها اعجاز نشان دادند و با دست خالی و تکیه به توان داخلی ایستادگی کردند و در نهایت به پیروزی رسیدند.

محبی از مهمترین وظایف مسئولان را تکیه به توان داخلی و حمایت از جوانان خلاق مطرح و تصریح کرد: مسئولیت ما تکیه به توان داخلی خودمان و با توکل به اتکا و معنویت باشد هیچ نیازی به این ابر قدرت های پوشالی و توخالی نداریم که چشمانمان به دست آنان باشد.

وی اضافه کرد: تکیه به توان داخلی خودمان همانطور که رزمندگان در دوران دفاع مقدس نشان دادند و این کشور را به عزت و پیروزی رساندند و عزت ما هم در بومی سازی و تکیه بر توان داخلی کشور است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه