رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۶:۴۲
  • کد خبر : ۵۱۱۶
  • مشاهده :  4 بازدید
  • چاپ خبر : راهیان‌نور نسخه شفابخش برای احیا و نهادینه شدن فرهنگ و ارزش‌های انقلاب اسلامی است

راهیان‌نور نسخه شفابخش برای احیا و نهادینه شدن فرهنگ و ارزش‌های انقلاب اسلامی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین نصرت‌اله یوسفی رئیس دانشگاه فرهنگیان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار این پایگاه اظهار کرد: اردوهای راهیان نور بستر مناسبی برای پیوند نسل‌های سوم و چهارم انقلاب با آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی و شهدا است. وی افزود: کاروان‌های راهیان‌نور زمینه توسعه و ترویج فرهنگ ایثار […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین نصرت‌اله یوسفی رئیس دانشگاه فرهنگیان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار این پایگاه اظهار کرد: اردوهای راهیان نور بستر مناسبی برای پیوند نسل‌های سوم و چهارم انقلاب با آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی و شهدا است.

وی افزود: کاروان‌های راهیان‌نور زمینه توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تحقق آرمان‌ها و ارزش‌های والای شهدا و رزمندگان را در دانشجویان استان نهادینه کرده است.

رئیس دانشگاه فرهنگیان قزوین ضرورت آشنا کردن نسل امروز با حماسه پرشکوه و افتخارات دفاع مقدس را از وظایف مسئولان عنوان کرد و گفت: در زمان حاضر که دشمنان عمق اعتقادات دینی و انقلابی جوانان را نشانه گرفته‌اند، راهیان‌نور نسخه شفابخش برای احیا و نهادینه شدن فرهنگ و ارزش‌های انقلاب اسلامی است.

یوسفی در ادامه تصریح کرد: زنده نگه‌داشتن یاد و نام شهید و بزرگداشت زمان و مکان شهادت و مدفن آنان و الگوسازی از شخصیت و سیره زندگی و حماسه ایثارگرانه شهید، بخشی از وظایف مسئولین نظام نسبت به شهدا است.

وی با اشاره به منویات رهبر معظم انقلاب خاطرنشان کرد: از نظر رهبر معظم انقلاب دفاع مقدس پدیده‌ای معنادار و ارزشمند و ظرفیت و ثروتی بزرگ برای ملت ایران است که می‌توان با کنکاش و جستجوی درست و دقیق در ان به دستاوردهای بزرگی دست پیدا کرد.

این مسئول تاکید کرد: مسئولین کشور، هدفشان را راضی کردن قدرت‌های مستکبر قرار ندهند. هدفشان را راضی کردن مردم، به کار گرفتن نیروهای داخلی و تقویت عناصر فعال داخل کشور قرار دهند.

یوسفی با بیان اینکه مسئولین کشور باید انقلابی باشند و انقلابی عمل کنند یادآور شد: معنای انقلابی‌گری این است که کشور و مسئولان تسلیم هیچ زورگویی نشوند. دچار ضعف نفس و انفعال نشوند، نه زورگویی را قبول کنند و نه فریب او را بخورند.

رئیس دانشگاه فرهنگیان قزوین هدف انقلاب اسلامی را تغییر جامعه فاسد ایران دانست و اظهار داشت: انقلاب اسلامی که امام بزرگوار به کمک مردم به پیروزی رساند، هدفش تغییر جامعه فاسد به جامعه با هویت دارای استقلال، اصالت، خلاقیت و حرف نو تبدیل کند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه