رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۶:۱۰
  • کد خبر : ۵۱۰۵
  • مشاهده :  61 بازدید
  • چاپ خبر : راهیان نور، امتداددهنده ارزش‌های انقلاب اسلامی است

راهیان نور، امتداددهنده ارزش‌های انقلاب اسلامی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین، سرهنگ عباس برزگرابراهیمی جانشین راهبردی سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین در گفت‎‌وگو با خبرنگار این پایگاه در خصوص اعزام دانشجویان به مناطق عملیاتی جنوب کشور اظهار کرد: همه کشورها برای پایداری و حفاظت از ارزش‌های خود اقدام می‌کنند. وی جمهوری اسلامی را سرآمد پایداری در جهان […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین، سرهنگ عباس برزگرابراهیمی جانشین راهبردی سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین در گفت‎‌وگو با خبرنگار این پایگاه در خصوص اعزام دانشجویان به مناطق عملیاتی جنوب کشور اظهار کرد: همه کشورها برای پایداری و حفاظت از ارزش‌های خود اقدام می‌کنند.

وی جمهوری اسلامی را سرآمد پایداری در جهان عنوان کرد و گفت: ایثارگری‌ها و فداکاری‌هایی که رزمندگان عزیز در طول هشت سال دفاع مقدس انجام دادند، ضروری است که جوانان امروز ما که در دوران دفاع مقدس حضور نداشتند از ایثار و فداکاری‌های آنان مطلع و ادامه دهنده راه شهدا باشند.

برزگرابراهیمی افزود: راهیان نور یک اقدام مهم است که نتایج معنوی زیادی در کشور و بین نسل جوان دارد و باید روز به روز انجام آن تقویت شود.

جانشین راهبردی سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین بیان کرد: اردو‌های راهیان نور حرکتی بسیار پسندیده و برای آشنایی جوانان ما با ارزش‌های دفاع مقدس و امتداددهنده ارزش‌های انقلاب اسلامی است.

برزگرابراهیمی به آثار اردوهای راهیان نور و بازدید از مناطق عملیاتی جنوب کشور اشاره و اظهارداشت: همه وظیفه دارند به این حرکت عظیم کمک کنند و از همین رو سپاه با تمام توان از این حرکت حمایت کرده و بر اجرای این حرکت عظیم به نحو احسن تأکید داریم.

وی تبعیت از ولایت فقیه و پاسداری از دستاوردها و ارزش‌های انقلاب اسلامی از جمله وظایف دانشجویان و جوانان برشمرد.

فرمانده قرارگاه راهیان نور استان قزوین عنوان کرد: حدود ۳۰۰۰نفر از دانشجویان دختر و پسر استان نیز در قالب کاروان‌های راهیان نور به مناطق جنوب کشور اعزام شدند که برنامه اعزام آنها از ۱۲اسفند آغاز و تا ۲۷ اسفندماه سال جاری ادامه دارد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه