• رهبر انقلاب:خصوصيت بسیج دانشجویی اين است كه از سویی به محيط دانشجويي و ازسويی به سپاه كه نماد مقاومت انقلابي وشجاعانه است تكيه دارد ...
مسئولان خادمی را از شهدا بیاموزند/ شهدا وارسته بودند نه وابسته! Reviewed by Momizat on . به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین، حجت الاسلام شعبان تقی خانی نماینده ولی فقیه ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین در گفت و گو با خبرنگار ای به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین، حجت الاسلام شعبان تقی خانی نماینده ولی فقیه ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین در گفت و گو با خبرنگار ای Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اسلایدشو » مسئولان خادمی را از شهدا بیاموزند/ شهدا وارسته بودند نه وابسته!

مسئولان خادمی را از شهدا بیاموزند/ شهدا وارسته بودند نه وابسته!

مسئولان خادمی را از شهدا بیاموزند/ شهدا وارسته بودند نه وابسته!

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین، حجت الاسلام شعبان تقی خانی نماینده ولی فقیه ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه اظهار کرد: ملت و امت ما در مقابل جهان ایستادند در حقیقت جنگ جهانی سوم بود و با دست خالی اما با ایمان، اعتقاد، استقامت و صبر مقاومت کردند.

وی یادآور شد: فکه مقتل ۱۲۰ تن از شهیدانی است که ناجوانمردانه و با لب تشنه به شهادت رسیدند.

نماینده ولی فقیه ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین گفت: همه بیایند و ببینند این شهیدان کی بودند و به کجا رسیدند و چه آرمانی داشتند.

تقی خانی با بیان اینکه شهدا وابستگی و حب به دنیا نداشتند مطرح کرد: شهدا مجاهدان فی سبیل الله بودند و خودشان را فدای دین کردند ولی دین را فدای دین نکردند.

وی با اشاره بر اینکه برخی ها حاضر هستند برای رسیدند به عرصه قدرت همه چیز را زیرپا بگذارند ابراز تاسف کرد و گفت:
شهدا خود را فدای دین و عزت ملت کردند، دین و ملت را فدای خود نکردند لذا تک تک مسئولین ما باید در روند کارهای خود از این بزرگواران درس بگیرند و خادم ملت باشند.

این رزمنده دوران دفاع مقدس ابراز داشت: وقتی پروفسور رزرو وزیر جنگ فرانسه برمی گردد و می گوید این خاک دارد با من حرف میزند و مرا دیوانه کرده است.اگر من یک تکه از این خاک شفا را در فرانسه داشتم آن را تبدیل به زیارتگاه می کردم.

تقی خانی در ادامه خاطرنشان کرد: این فرد نه بسیجی بود و نه ایرانی، کافی است ذره ای اهل دل باشد تا پیام نورانیت و معنویت این را بگیرد. اگر در خانه کس است یک حرف بس است.

انتهای پیام/

ارسال یک دیدگاه

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به امام زمان (عج) می باشد توسط بیگ تم

بازگشت به بالا